İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
500 bini aşan nüfusu ve yakın tarihin önemli noktalarından biri olma özelliği ile Çanakkale birçok araç kiralama firmasına ev sahipliği yapıyor. Firmaların araç seçenekleri çoğunlukla ekonomik ,binek araç modellerinden oluşuyor ancak hafif ticari araçlar ve farklı kapasitelerde minibüsler de bulabilirsiniz. Yine şehir merkezli araba kiralama firmaları civar illere ve 1995 yılından bu yana ulusal ve uluslararası yolcu trafiğine açık olan Çanakkale Havaalanı'na ücretli, ücretsiz araç teslimatı yapıyorlar. Bazı firmaların internet sitesinde araç model ve fiyat bilgileri bulunmuyor bu nedenle güncel fiyatları ancak telefonla öğrenebilirsiniz. Özel günleriniz veya günübirlik şehir turları için şoförlü minibüs kiralama hizmeti veren firmaları şehir merkezinde bulabilirsiniz.

Çanakkale Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Abidos Rent a Car Abidos Rent a Car Merkez Sorunuz       (0286) 217 43 89 Detay
Troy Araç Kiralama Troy Araç Kiralama Merkez Sorunuz       (0286) 217 10 30 Detay
Lutars Travel Lutars Travel Merkez Sorunuz       (0286) 214 04 00 Detay
Delta Rent a Car Delta Rent a Car Merkez 40 TL 35 TL 35 TL 30 TL (0286) 214 21 30 Detay

Çanakkale Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Abidos Rent a Car

Abidos Rent a Car

Firma yakın havaalanlarına araç teslimatı yapıyor ve araçlarında bebek koltuğu mevcut. Organizasyonlar için şoförlü kiralama ve transfer hizmetleri alabileceğiniz Abidos Rent A Car kış döneminde erken rezervasyon indirimleri de sağlıyor. Filosunda Hyundai Getz, Fiat Albea, Hyundai Accent, Clio Symbol gibi binek araçlar mevcut. İhtiyacınıza göre Fiat Fiorino, Fiat Doblo gibi ticari araçlar da yer alıyor.  
Adres: Kemalpaşa Mahallesi. Hamdi Sok. Yılmaz İşhanı No:3 Daire:3 / Çanakkale
Tel: (0286) 217 43 89
Web: abidosrentacar.com
Troy Araç Kiralama

Troy Araç Kiralama

Firmadan kiraladığınız aracınızı ücreti karşılığında Çanakkale'nin dilediğiniz noktasına ya da civar illere teslim alabilirsiniz. Firma şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetleri de veriyor. Ayrıca yine ücretli olarak tek yönlü araç kiralama, yani Çanakkale'den kiraladığınız aracı başka bir şehirde geri teslim edebilirsiniz. Güncel araç seçenekleri ve kiralama fiyatları için aşağıdaki numaradan firmaya ulaşabilirsiniz.  
Adres: Cumhuriyet Meydanı No:21 Kat:1 Merkez / Çanakkale
Tel: (0286) 217 10 30
Web: troyarackiralama.com
Lutars Travel

Lutars Travel

TURSAB belgeli seyahat acentesi olan ve araç kiralama dışında yurtiçi turları, Çanakkale turu, özel organizasyonlar, uçak bileti satışı, yat turları ve Yunan adaları turu gibi tüm tatil ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz Lutars Travel Türkiye'nin herhangi bir noktasından transfer hizmetleri de veriyor. Firmanın sitesinde ekonomik, orta sınıf ve lüks araç kiraladıkları yazıyor ancak marka, model ve fiyat bilgisi yer almıyor. Araç modelleri ve fiyatları için firmayı aramanız gerekiyor.  
Adres: Kemalpaşa Mah. Kemalyeri Sok. Meydan Apt. No:4/5 / Çanakkale
Tel: (0286) 214 04 00
Web: lutarstravel.com
Delta Rent a Car

Delta Rent a Car

2001 yılından beri Çanakkale'de faaliyet gösteren Delta şoförlü ve şoförsüz araç kiralama hizmetleri ve bölgede gruplara tur hizmetleri veriyor. Firmanın araçları arasında yer alan bazı modeller ve marka seçenekleri ise şu şekilde Ford Escort, Hyundai Accent, Gyundai Grand Saloon, Renault Megane, Fiat Albea, Ford Connect, Fiat Doblo. En ucuz araç kiralama seçenekleri ise Albea, Palio ve Sienna. 15 gün ve üzeri kiralamalarda avantajlı fiyatlar alabilirsiniz.  
Adres: Cevatpaşa Mah.İnönü Cad 69/B Yunakçı Apt. / Çanakkale
Tel: (0286) 214 21 30
Web: deltarentacar.com.tr
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.