İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri

Çekinceler

Enucuzaarackiralama.com hiç bir araç kiralama firması ile ortak çalışmamaktadır. Sitemizde yer alan tüm bilgiler firmaların internet sitelerinde bulunan kendileri tarafından yayınlanmış bilgilerdir. Yine sitemizde yer alan fiyat bilgileri firmaların online rezervasyon sistemlerinden ve fiyat listelerinden alınmıştır. Ancak bazen firmalar internet sitesi ile telefon rezervasyonu arasında fiyat farkı uygulamakta ya da internette yayınladıkları listeler güncel fiyatları yansıtmamaktadır. Bu nedenle farklı bir fiyatla karşılaştığınızda lütfen bizimle iletişim sayfamızdan temasa geçerek kiralama fiyatları hakkında bilgi veriniz.

Rezervasyon veya kiralama sırasında herhangi bir sürprizle karşılaşmamanız için aşağıdaki tavsiyeleri göz önünde bulundurabilirsiniz;

  • Sitemizde verilen fiyatlar zaman içinde ya da sezona göre değişebilmektedir. Bu nedenle son fiyat için firmayla telefonla görüşün.
  • Bazı firmalar el değiştirebilir, yönetimleri değişebilir, hizmet kalitesi düşebilir. Firmayla anlaşmadan önce alacağınız hizmetin kalitesinden emin olun.
  • Sitemizde yer alan fiyatlar üzerine bazı firmalar kasko, sigorta, kdv... vs ekledikten sonra beklemediğiniz fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden firmayla yapacağınız görüşmelerde fiyata nelerin dahil olduğunu netleştirin.
  • Çoğu firma sınırsız kilometre kullanım hakkı sunmasına rağmen bazı firmalar belirli kilometre sonrası km başına ücret almaktadır. Yine kiralama yapmadan önce sınırsız kilometre hakkınız olup olmadığını öğrenin.
  • Aracı teslim alırken kaportasını ve iç kısmını hasarlara karşı kontrol edin.
  • Sözleşmenizin tamamını okuyun.
  • Far, cam ve hırsızlık sigortası olup olmadığını öğrenin.

İyi yolculuklar

Enucuzaarackiralama.com

UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.