İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Ofisleri çoğunlukla Denizli merkez Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Denizli araba kiralama firmaları kısa ve uzun dönem kiralama hizmetleri ile şehir merkezine 65 kilometre uzaklıkta bulunan Çardak Havaalanı transfer hizmetleri veriyor. Dilerseniz Çardak havaalanına ya da şehir merkezinde bulunan otelinize ücretsiz araç teslimi yaptırabilirsiniz. Ayrıca İzmir ve Antalya gibi civar illere veya bu illerden Denizli'ye transfer hizmeti alabilirsiniz. Firmaların filolarında ise genel olarak ekonomik binek araçlar var ancak minibüs, 4x4 ve spor araçları bazı firmalarda bulmanız mümkün.

Denizli Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Özgür Oto Kiralama Merkez Sorunuz       (0258) 242 82 28 Detay
Şükür Oto Kiralama Şükür Oto Kiralama Merkez 70 TL 50 TL 40 TL 35 TL (0258) 263 64 61 Detay
Alp Rent A Car Alp Rent A Car Merkez Sorunuz 80 TL 70 TL 60 TL (0258) 263 49 54 Detay
Denizli Rent A Car Denizli Rent A Car Merkez Sorunuz       (0258) 265 26 57 Detay

Denizli Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Özgür Oto Kiralama

Özgür Oto Kiralama

Renault Clio Symbol, Fiat Albea, Fiat Linea gibi hesaplı günlük kiralama bedelleri bulunan araçların haricinde Bmw Coupe Sport, Peugeot 508 gibi spor üst segment araçları da bulabileceğiniz Özgür Oto Kiralama Denizli'ye en yakın havaalanı olan Çardak havaalanı şehir merkezi arasında ve İzmir, Antalya gibi civr ilçelere transfer hizmetleri de veriyor. Firmanın gruplar için minibüsle transfer hizmeti de var.  
Adres: Güven Kolor Karşısı 859 sok. No:1/c / Denizli
Tel: (0258) 242 82 28
Web: ozgurotokiralama.com
Şükür Oto Kiralama

Şükür Oto Kiralama

Günlük, haftalık ve aylık araba kiralayabileceğiniz Şükür Oto'nun logolu araç kiralama hizmeti ile hesaplı kiralama imkanı bulabilirsiniz. Ekonomik, orta ve lüks araç seçenekleri ile her talebe yönelik olarak faaliyet gösteren firmanın bazı kredi kartlarına taksitli kiralama seçeneği de bulunuyor. 97 yılında beri bölgede faaliyet gösteren Şükür Oto'nun Denizli merkez ve İncirlipınar'da olmak üzere iki şubesi var.  
Adres: Hacıkaplanlar Mah. Atatürk Cad. No:28 / 24 / Denizli
Tel: (0258) 263 64 61
Web: sukuroto.com
Alp Rent A Car

Alp Rent A Car

Kaskolu ve trafik sigortalı araçları arasında klasik İmpala'da bulunan firma Hyundai Starex ile şehir merkezi havaalanı ve diğer iller arasında transfer hizmetleri de vermekte. Dizel ve benzinli araç seçeneklerini bulabileceğiniz Alp Rent A Car'ın en uygun fiyatlı seçeneği Renault Clio. Talep ettiğiniz taktirde her noktaya araç teslimatı ve yolcu transferi hizmeti alabilirsiniz.  
Adres: Atatürk caddesi No: 23/B / Denizli
Tel: (0258) 263 49 54
Web: alprentacar.com
Denizli Rent A Car

Denizli Rent A Car

Periyodik bakımları eksiksiz olarak yapılan araçlarla şoförlü kiralama ve şoförsüz olarak 7x24 saat sizlere hizmet veren Denizli Rent A Car'ın web sitesinde şu anda filosunda yer alan araçlar bulunmadığı için model ve marka bilgilerini veremiyoruz. Güncel araç kiralama fiyatlarını ve araç seçeneklerini firmayı arayarak öğrenebilirsiniz.  
Adres: Atatürk Caddesi No:23 Denizli merkez / Denizli
Tel: (0258) 265 26 57
Web: denizlirentacar.com.tr
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.