İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
İstanbul ve Ankara arasında yer alan, nüfusu 500 bine yaklaşan ilde ekonomik, dizel ve benzinli binek araçlar kiralayabileceğiniz firmaları bulabilirsiniz. Düzce merkezli firmalar diğer iller arası veya Düzce içerisinde transfer hizmetleri ve şoförlü araç kiralama seçeneği de sunuyor. Firmaların web sitelerinde fiyat bilgileri yer almadığı için firmaları arayarak araç modelleri ve fiyatlar hakkında güncel bilgileri alabilirsiniz.

Düzce Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Bulvar Rent a Car Bulvar Rent a Car Merkez Sorunuz       (0380) 512 27 22 Detay
Düzce Fatih Rent a Car Düzce Fatih Rent a Car Merkez Sorunuz       (0380) 512 27 27 Detay
Vizyon Car Rental Vizyon Car Rental Merkez Sorunuz       (0380) 514 14 64 Detay

Düzce Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Bulvar Rent a Car

Bulvar Rent a Car

Filo ve bireysel oto kiralama sektöründe faaliyet gösteren Bulvar Rent A Car Accent, Cerato, Audi A6, Vito, Megane gibi araç seçenekleri sunuyor. Düzce'nin ilçelerine ve çevre bölgelere araç teslimat hizmeti veren firma 7/24 hizmet veriyor. Site üzerinden online rezervasyon imkanı yok ve fiyat bilgileri bulunmuyor ancak aşağıdaki numaradan güncel fiyat bilgilerini alabilirsiniz.  
Adres: Şerefiye Mahallesi Necatibey Sokak N:22/B / Düzce
Tel: (0380) 512 27 22
Web: bulvarrentacar.com
Düzce Fatih Rent a Car

Düzce Fatih Rent a Car

Vip transfer, şoförlü araç kiralama ve havaalanı araç kiralama hizmetleri alabileceğiniz Fatih Rent A Car minibüs ve otobüs kiralama hizmetleri de veriyor. Firmadan 24 saatli araç kiralama yapabilirsiniz. 2009 yılından beri sektörde bulunan firmanın şirketler için filo kiralama ve şehirlerarası transfer hizmetleri de mevcut. Araç modelleri arasında ise Hyundai Elantra, Honda Accord, Hibrit ve 4x4 araçlar, Mazda2, Jazz, Mazda3 sedan gibi seçenekler yer alıyor.  
Adres: Kültür Mah. Mansur Bayram Cad. Ergün Apt. / Düzce
Tel: (0380) 512 27 27
Web: duzcefatihrentacar.com
Vizyon Car Rental

Vizyon Car Rental

2007 yılından beri hizmet veren firma şu anda 14 araçlık filosuyla Düzce ve civar bölgelere araç kiralama hizmetleri sağlıyor. Vizyon Car Rental'ın uygun fiyatlı ekonomik binek araç seçenekleri arasında Hyundai Accent Era, Hyundai Getz, Citroen C4 gibi marka ve modelleri bulabilirsiniz. Günlük kiralayabileceğiniz araçları hesaplı fiyatlar aylık veya daha uzun dönemler için de kiralayabilirsiniz.  
Adres: Kültür Mah. Atatürk Heykeli Karşısı / Düzce
Tel: (0380) 514 14 64
Web: vizyonrentacar.net
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.