İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Elazığ araç kiralama firmaları genellikle şehir merkezine 12 kilometre mesafede bulunan Elazığ Havalimanı'na ücretsiz araç teslimatı gerçekleştiriyor. Şehir merkezinde ve havalimanı geliş terminalinde kiralama ofislerini bulabilirsiniz. Uluslararası araç kiralama firmalarının temsilcilerini de hizmet verdiği Elazığ'da firmalar genellikle ekonomik, binek arabalar kiralıyor. Ancak 4x4 ve hafif ticari araç modelleri, orta sınıf araçlar gibi farklı seçenekleri de mevcut.

Elazığ Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Samet Araba Kiralama Samet Araba Kiralama Merkez Sorunuz       (0424) 234 10 57 Detay

Elazığ Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Samet Araba Kiralama

Samet Araba Kiralama

Filosunda Honda Civic, Seat, Renault, Hyundai Accent, Kia gibi markaların çeşitli yaşlarda modelleri bulunan firma Elazığ havalimanına araç teslimatı yapıyor. Ödemelerinizi kredi kartına 12 taksitle yapabilme gibi bir avantajınız var. Firmanın sitesinde araç modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz ancak günlük kiralama fiyatları için telefonla aramanız gerekiyor.  
Adres: Akpınar Mah. General Abdullah Alp Doğan Cad. No: 11/C / Elazığ
Tel: (0424) 234 10 57
Web: elazigarabakiralama.com
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.