İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
4x4 araçlar, minibüs, ekonomik, orta ve lüks sınıf araç modellerini Erzincan araba kiralama firmaları filolarında bulmanız mümkün. Firmaların çoğunluğu aracınızı otobüs garına veya şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta bulunan Erzincan Havalimanı'na ücretsiz olarak teslim ediyor ve yine bu noktalardan teslim alıyor. Havaalanı şehir merkezi arasında binek araçlarla ya da 4 kişiden fazla gruplar için minibüslerle transfer hizmeti alabilirsiniz. Genel olarak hesaplı olan kiralama fiyatları sabit ve mevsimsel olarak değişmiyor.

Erzincan Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Hasgüller Oto Kiralama Hasgüller Oto Kiralama Merkez Sorunuz       (0532) 257 00 78 Detay
Sefahan Oto Kiralama Sefahan Oto Kiralama Merkez Sorunuz       (0446) 223 23 27 Detay
Ekol Oto Kiralama Ekol Oto Kiralama Merkez Sorunuz       (0446) 223 93 50 Detay
Sembol Rent a Car Sembol Rent a Car Merkez Sorunuz       (0446) 214 69 71 Detay

Erzincan Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Hasgüller Oto Kiralama

Hasgüller Oto Kiralama

Online rezervasyon yapabileceğiniz firmanın web sitesinde ayrıca 24 saat online destek hizmeti bulunuyor. Hasgüller'den yaptığınız kiralamalarda aracınızı Erzincan ofisten teslim alabilir ya da Erzincan havaalanı, otobüs terminali veya tren garına getirmelerini isteyebilirsiniz. Web sitesi üzerinden telefon numaranızı bıraktığınızda mevcut araçlar hakkında bilgi vermek için sizi geri arıyorlar.  
Adres: Fevzipaşa Cad. Fevzipaşa Çarşısı Kat: 1 No:115 / Erzincan
Tel: (0532) 257 00 78
Web: hasgulleroto.com
Sefahan Oto Kiralama

Sefahan Oto Kiralama

Araçları arasında Hyundai Accent, Elentra, Matrix, i20, i30, Hyundai Getz, Land Rover gibi seçenekler bulunan Sefahan Oto Kiralama ekonomik çözümler sunuyor. 1996 yılından beri sektörde hizmet veren Sefahan ülke genelinde 24 saat ulaşabileceğiniz yol yardım hizmetleri sunuyor ve ihtiyaca göre şoförlü kiralama hizmetleri de veriyor. Sefahan'nın araç kiralama fiyatları hakkında bilgileri firmadan alabilirsiniz.  
Adres: Ordu Caddesi Arısan Pasajı No:9/D / Erzincan
Tel: (0446) 223 23 27
Web: erzincandaotokiralama.com
Ekol Oto Kiralama

Ekol Oto Kiralama

Minibüs ve 4x4'ler dışında hesaplı binek araçları da bulunan Ekol Oto Kiralama'ya telefonla 7/24 ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Full rent a car kaskolu arabaları dilerseniz şoförlü olarak kiralayabilirsiniz. Firmanın araç marka ve model seçeneklerinden bazıları ise şu şekilde; Kia Sorento, Hyundai Starex, Hyundai i20, Hyundai Accent, VW Caddy, Nissan Navara ve Ford Focus. Tüm araç modellerini web sitesinde bulabilirsiniz.  
Adres: Selimoğlu İşhanı Zemin Kat / Erzincan
Tel: (0446) 223 93 50
Web: ekolotokiralama.com
Sembol Rent a Car

Sembol Rent a Car

Erzincan merkez ve havaalanı şubesi bulunan Sembol Rent A Car, Asis Tur ile anlaşmalı olarak araç kiralama ve transfer hizmetleri sağlıyor. Firmadan araç kiraladığınızda herhangi bir problemde 24 saat çekici ve kurtarıcı hizmetleri alabilirsiniz. 97 yılında kurulan firma şu anda 50 araçtan oluşan filosuyla faaliyet göstermekte. Kiralayabileceğiniz en ucuz araçlar arasında Fiat Albea, Renault Clio ve Hyundai Accent Era gibi markalar mevcut.  
Adres: Halitpaşa Caddesi İnönü Mahallesi 17. Sok No:3 / Erzincan
Tel: (0446) 214 69 71
Web: erzincanotokiralama.com
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.