İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Doğu Anadolu'nun en büyük illerinden biri olan Erzurum ayrıca Palandöken gibi yerli ve yabancı turistlerin yoğun olarak ilgi gösterdiği bir kış tatili bölgesine de sahip. Bu nedenle şehir merkezinde ve havaalanında ulusal ve uluslararası araç kiralama firmalarının ofislerini bulabilirsiniz. Şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanında aradığınız aracı bulamazsanız şehir merkezindeki firmalardan havaalanına ücretsiz araç teslimat hizmeti alabilirsiniz. İlde kiralama fiyatları uygun ancak kış tatillerinde şehir yoğunluğu arttığı için fiyatlar bir miktar yükselebilir.

Erzurum Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Sude Oto Kiralama Sude Oto Kiralama Aziziye Sorunuz       (0442) 234 30 25 Detay
Palandöken Rent a Car Palandöken Rent a Car Merkez Sorunuz       (0442) 235 45 24 Detay
Yıldırım Oto Kiralama Yıldırım Oto Kiralama Merkez Sorunuz       (0442) 234 61 60 Detay
Avis Erzurum Ofisi Avis Erzurum Ofisi Merkez Sorunuz       (0442) 233 80 88 Detay

Erzurum Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Sude Oto Kiralama

Sude Oto Kiralama

Erzurum şehir merkezinde ve Erzurum Havalimanı iç hatlar geliş terminalinde bulunan ofisleriyle National Rent A Car'ın bayisi olarak hizmet veren Sude Oto Kiralama geniş araç filosuyla faaliyet gösteriyor. Firmanın güncel kampanyam bilgilerini telefon aracılığıyla alabilirsiniz. Firmanın araçları rent a car kaskolu.  
Adres: Erzurum Havalimanı iç hatlar Geliş terminali no:Z072 Aziziye / Erzurum
Tel: (0442) 234 30 25
Web: sudeotokiralama.com
Palandöken Rent a Car

Palandöken Rent a Car

Havaalanı araç teslim hizmetini ücretsiz olarak veren firma ayrıca bölgede yapılacak turlar ve transferler için şoförlü araçlarda kiralıyor. 2000 yılında kurulan Palandöken Rent a Car'ın Fiat Albea Dizel, benzinli Ford Focus gibi hesaplı araçlarının yanı sıra ticari araç ve minibüs seçenekleri de bulunuyor. Kiralama ve transfer fiyatları hakkında bilgileri telefonla alabilirsiniz.  
Adres: Çaykara Cad. BP Petrol Yanı No : 67 / Erzurum
Tel: (0442) 235 45 24
Web: palandokenrentacar.com
Yıldırım Oto Kiralama

Yıldırım Oto Kiralama

1994 yılında Erzurum'da kurulan Yıldırım Oto Kiralama Erzincan, Bayburt, Artvin gibi civar illerde de oto kiralama ve bu iller arası transfer hizmetleri veriyor. Arazi araçları, binek araçları şoförlü veya şoförsüz olarak kiralayabilirsiniz. Firma ayrıca okul gezileri, bölgede yapılan grup turları ve kültür turları içinde araç temin ediyor ve bu turları düzenliyor. Yıldırım Oto Kiralama'nın bazı araç modelleri ise şöyle; Fluence Extreme, Megane Sedan, dizel Toyota, dizel Clio, dizel Linea ve Albea.  
Adres: Gez Mahallesi Millet Bahçe Cd. No:2 / Erzurum
Tel: (0442) 234 61 60
Web: yildirimotokiralama.com
Avis Erzurum Ofisi

Avis Erzurum Ofisi

Erzurum merkez ve Erzurum havaalanında ofisleri bulunan Avis'in internet sitesinde firmanın güncel kampanyaları ve araba kiralama indirimleri hakkındaki bilgileri bulabilirsiniz. Pek çok bölgede kiralama hizmeti veren firmadan tek yönlü araç kiralama, indirim kartları ile puan kazanma, benzinli fiyatına dizel araç kiralama gibi avantajlı hizmetler almanız mümkün. Binlerce araçtan oluşan filosunda ise aradığınız aracı mutlaka bulacaksınız. Site üzerinden ya da cep telefonunuzdan rezervasyon yapabilirsiniz.  
Adres: Yeni Terminal Cad. Mavi Site C/Blok No:5 25100 / Erzurum
Tel: (0442) 233 80 88
Web: avis.com.tr
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.