İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Genellikle öğrencilerin ya da öğrencileri ziyarete gelen ailelerin araç kiralama hizmeti aldığı Eskişehir araç kiralama firmaları buna yönelik olarak hesaplı kiralama seçenekleri sunuyor. Günlük fiyatların 60-70 TL aralığında bulunduğu şehirde uzun dönemli kiralamalarda indirim uygulaması var. Bu sayfada Eskişehir merkezde faaliyet gösteren firmaları ve fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.

Eskişehir Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Ümit Rent a Car Ümit Rent a Car Merkez Sorunuz       (0222) 233 34 07 Detay
Has Car Rent Has Car Rent Merkez Sorunuz       (0222) 233 62 33 Detay

Eskişehir Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Has Car Rent

Has Car Rent

Eskişehir merkzli Has Oto Kiralama geniş araç filosuyla şoförlü ve şoförsüz araç kiralama ve transfer hizmetleri veriyor. Firmanın araç seçenekleri arasında Mercedes E320, BMW 3.20 D, Renault Fluence, Mini Cooper, Renault Clio, Ford Focus, Hyundai Accent Era ve Getz gibi farklı marka ve modelleri bulabilirsiniz.  
Adres: Atatürk Caddesi No:50/B / Eskişehir
Tel: (0222) 233 62 33
Web: hasrentacar.com

Ümit Rent a Car  Eskişehir

Ümit Rent a Car

Sık sık kampanya düzenleyen Ümit Rent A Car devam eden kampanyaları şöyle; bir hafta kiralamalarda günlük kiralama bedelinin %40'ı, 15 günde %50'si, bir aylık kiralamalarda ise %60'a varan indirimleri var. Ticari, binek, spor ve 4x4 araç seçenekleri bulunan firma dilerseniz sürücülü ya da rehberli olarak araç kiralama hizmetleri veriyor. Güncel fiyatları (0222) 233 34 07'den öğrenebilirsiniz.  
Adres: Cumhuriyet Mh. İş bulma Sk. No:39/B / Eskişehir
Tel: (0222) 233 34 07
Web: umitrentacar.com
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.