İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Trabzon, Ordu, Sivas, Gümüşhane ile il sınırları bulunan Giresun'da hizmet veren araç kiralama firması sayısı çok fazla değil ancak var olan firmalarda çeşitli modellerde ve fiyat aralığında seçenekler bulabilirsiniz. Eğer il merkezinden istediğiniz aracı temin edemezseniz başta Trabzon olmak üzere civar illerdeki firmalarla temasa geçebilir ve belli bir ücret karşılığında aracınızı Giresun'dan teslim alabilirsiniz.

Giresun Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Kale Rent a Car Merkez Sorunuz       (0454) 212 61 67 Detay

Giresun Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Kale Rent a Car

Kale Rent a Car

Lüks ve uygun ekonomik araçlar kiralayan Kale aracınızı Giresun içinde veya dışında dilediğiniz noktaya getiriyor. Tabii km arttıkça araç teslim fiyatları da artıyor. Düşük fiyatlardan kiralayabileceğiniz binek modeller arasında dizel, LPG veya benzinli Renault Clio Sembol, Dacia Sandero gibi araçlar var. Ayrıca hafif ticari araç kategorisinde Fiat Fiorino, Fiat Kombi Doblo, Citroen Berlingo ile hizmet veriyorlar. 2009 yılında kurulan firma uzun dönem ve filo kiralama hizmetleri de veriyor.  
Adres: Gazi Cad. No : 211/B Merkez / Giresun
Tel: (0454) 212 61 67
Web: Bulunamadı.
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.