İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri

Gizlilik Politikası

Enucuzaarackiralama.com tüm diğer internet sitelerinde olduğu gibi ziyaretçilerine daha iyi hizmet sunabilmek ve ilgi alanlarına yönelik olarak firma bilgilerini listelemek amacıyla ziyaretçilerin ip adreslerini, arama motorunda siteye gelmek için kullandığı arama kelimelerini, sitede ne kadar vakit geçirip hangi sayfaları incelediklerini istatistik sağlamak amacıyla kaydeder. Bu bilgiler sadece site iyileştirme amacıyla kullanılır ve 3. şahıs ya da kurumlarla paylaşılmaz.

Bu bilgilerin sitemizce (ve diğer sitelerce) kaydedilmesini istemiyorsanız internet tarayıcınızın çerezleri engelleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Ancak çerezleri engellerseniz pek çok internet sitesine yapacağınız ziyaretlerde sayfanın tam açılmaması ve bazı programların yüklenmemesi gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Sitemizin gizlilik politikası bağlantı sağladığımız diğer siteleri bağlamadığı gibi bizi başka bir site üzerinden ziyaret ediyorsanız onların gizlilik politikaları da bizi başlamamaktadır. Her sitenin gizlilik politikası farklı olduğundan bilgilerin nasıl toplandığını ve kullanıldığını öğrenmek için ziyaret ettiğiniz sitenin gizlilik politikasını okumanızı tavsiye ederiz.

Bu sayfada yayınlanan politika bilgilerinde zaman zaman değişiklikler olabileceği için aralıklarla bu sayfayı ziyaret edip güncel bilgileri almanızı öneririz.

UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.