İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Üniversitelerin açıldığı dönemde ve askerlik dönemlerinde özellikle yoğunlaşan araç kiralama talebini karşılamak adına şehirde hizmet veren araba kiralama firmalarının sayısı her yıl artmakta ve mevcut firmaların filoları büyümekte. Sadece bireysel kiralamalar da değil Süleyman Demirel Havaalanı'ndan şehir merkezine ve diğer bölgelere olan transfer hizmetlerinde de talep artmaktadır. Merkezi Isparta'da bulunan firmalar otogar ve havalimanına ücretsiz araç teslimatı yapmakla birlikte Burdur ve Antalya'ya da ücretli teslimat ve bu bölgelerden transfer hizmeti vermekteler. Aynı şekilde aradığınız araç modelini Isparta'da bulamazsanız Antalya merkezli firmalara danışabilirsiniz. Şehirde ekonomik ve 3 yaşından büyük modelleri oldukça hesaplı fiyatlara bulabilirsiniz. Genellikle ekonomik araç seçeneklerinin bulunduğu firmaların bazılarında 4x4'ler ve orta segment araçlarda yer alıyor.

Isparta Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Star Oto Kiralama Star Oto Kiralama Merkez Sorunuz         Detay

Isparta Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Star Oto Kiralama

Star Oto Kiralama

Mitsubishi, Opel, Ford, Fiat, Peugeot ve Hyundai'nin çeşitli modellerini bulabileceğiniz firma uzun ve kısa dönem araç kiralıyor. Aynı zamanda sünnet, düğün gibi özel günlerinizde şoförlü kiralama çözümleri sunuyorlar. Site üzerinde araç talebi yapabileceğiniz ve istediğiniz aracı belirleyebileceğiniz bir form bulunuyor. Rezervasyonlarınızı daha kolay yapmak ve fiyatları almak isterseniz aşağıdaki telefondan firmaya ulaşabilirsiniz. Star Oto Kiralama'nın filosunda BMW X5 ve cabrio araçlarda mevcut.  
Adres: Gazikemal Mah. 121. Cad Müftülük Yanı No 6/B / Isparta
Tel: (0246) 232 81 80
Web: Bulunamadı.
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.