İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Şu anda araç kiralama fiyatları listemizde Arnavutköy merkezli firma bulunmamaktadır. Esenyurt, Başakşehir, Eyüp, Büyükçekmece ve Çatalca ilçeleriyle komşu olan Arnavutköy'de araba kiralama hizmetlerini bu ilçelerde bulunan araç kiralama firmalarından temin edebilirsiniz. Bazı firmalar kiralayacağınız gün sayısına bağlı olarak ücretsiz adrese teslim hizmeti vermekle birlikte bazı firmalar belirli bir kilometreden uzakta bulunan noktalardan (örneğin 20 km) ücret talep etmektedir.

İstanbul Arnavutköy Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Ceylan Otomotiv Eyüp Sorunuz       (0212) 616 64 64 Detay
Mar Rent A Car Mar Rent A Car Eyüp Sorunuz       (0212) 417 29 29 Detay

Arnavutköy Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Ceylan Otomotiv

Eyüp merkezli Ceylan Otomotiv bünyesi içinde Ceylan Rent a Car olarak kurumsal şirketlere filo kiralama hizmetleri veren firma ayrıca ikinci el kiralık taksi ve araç satışı da gerçekleştiriyor. Firma ayrıca yangın sigortası işlemlerinden kaskoya, ticari taksi plakası kiralamadan 0 km araç satışına kadar farklı alanlarda faaliyet göstermekte.  
Adres: Rami Kışla Cad. No:124 (Bereç) Eyüp / İstanbul
Tel: (0212) 616 64 64
Web: ceylanoto.com
Mar Rent A Car

Mar Rent A Car

İstanbul Alibeyköy merkez ofisiyle faaliyet gösteren Mar Rent A Car ticari ve binek araç seçenekleri ile civar ilçelere araç kiralama hizmetleri veriyor. Firmanın kiralık araç filosunda uygun fiyatlı dizel binek araç seçeneklerinin yanı sıra orta ve lüks sınıf modelleri de bulabilirsiniz. Mar Rent a Car'ın şirketler için filo kiralama hizmetleri de mevcut.  
Adres: Silahtarağa Cd. No:163/1 Eyüp SSK Hastanesi Yanı Eyüp / İstanbul
Tel: (0212) 417 29 29
Web: marcarrental.com

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Arnavutköy araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.