İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Anadolu yakasında Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe ile komşu olan Ataşehir yüksek nüfusu ile pek çok araba kiralama firmasının da merkezi veya ofisinin bulunduğu bir ilçe konumunda. Ayrıca Kadıköy ve Ümraniye gibi çevre ilçelerde bulunan firmalardan Ataşehir adrese teslim araç kiralama hizmetleri alabilir ya da en azında bu firmalara fiyat bilgilerini sorabilirsiniz. Aşağıda Ataşehir'de bulunan bazı araç kiralama firmalarının güncel fiyatları ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

İstanbul Ataşehir Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Havuz Rent A Car Ataşehir Havuz Rent A Car Ataşehir 60 TL       (0216) 574 51 01 Detay
Çebioğlu Rent a Car Çebioğlu Rent a Car Ataşehir 75 TL       (0216) 575 11 41 Detay
Bayrak Rent A Car Ataşehir 70 TL       (0216) 572 28 61 Detay

Ataşehir Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Havuz Rent A Car

Havuz Rent A Car

Ataşehir merkezli Havuz Rent A Car Volkswagen Passat, Hyundai Accent Era, Honda Civic Elegance, Seat Leon ve diğer sınıflardan araçlarla Anadolu yakası başta olmak üzere tüm İstanbul geneline kiralama hizmetleri vermekte. Firma ayrıca Maltepe, Erengazi, Yedpa, Bostancı, Ümraniye, Küçükbakkalköy ve civar semt ve ilçelere ücretsiz araç teslimatı gerçekleştiriyor. Firmanın filosunda dizel ve benzinli araç seçeneklerini bulabilirsiniz.  
Adres: Ali Nihat Tarlan Cad. Merkez Camii Sok. Yılmaz İş Merkezi No: 1/5 İçerenköy / Ataşehir
Tel: (0216) 574 51 01
Web: havuzrentacar.com
Çebioğlu Rent a Car

Çebioğlu Rent a Car

VW Passat, Honda Elegance, Hyundai Era, Hyundai Accent, Renault Clio gibi hesaplı kiralık araba seçeneklerini bulabileceğiniz Çebioğlu Rent A Car Anadolu yakasında bireysel ve filo kiralama hizmetleri sektöründe faaliyet gösteriyor. 1994 yılından beri hizmette olan firma kısa, haftalık ve uzun dönem aylık kiralama alanında da çeşitli marka ve modellerle hizmet vermekte. Firmanın sitesinden online rezervasyon yapabilirsiniz.  
Adres: Ali Nihat Tarlan Cad. Merkez Camii Sok. No:1/D İçerenköy / Ataşehir
Tel: (0216) 575 11 41
Web: cebirentacar.com
Bayrak Rent A Car

Bayrak Rent A Car

Belirli aralılarla indirimli araç kiralama kampanyaları düzenleyen Bayrak Rent A Car ekonomik dizel binek araç kiralama seçenekleri ve üst sınıf lüks araç kiralama seçeneklerini bir arada sunuyor. Firmanın filosunda Accent Era, Fiat Albea, Fiat Doblo, Renault Fluence, Passat ve diğer markalarda araçları bulabilirsiniz. Rent a car kaskolu araçların periyodik bakımları yapılan araçlar dilerseniz ilçe içerisinde adresinize teslim ediliyor.  
Adres: Karslı Ahmet Cad. No:69 / 2 İçerenköy Ataşehir / İstanbul
Tel: (0216) 572 28 61
Web: bayrakotokiralama.com

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Ataşehir araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.