İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Avrupa Yakası'nın en kalabalık ilçelerinden biri olan ve E-5 ile TEM otoyolları arasında kalan Bağcılar Bahçelievler, Küçükçekmece, Başakşehir, Güngören ve Esenler ilçeleriyle komşudur. Merkezi Bağcılar'da bulunan araba kiralama firmaları haricinde civar ilçelerden Bağcılara ücretsiz teslim araç kiralamanız mümkün. Merkez'de hizmet veren firmalarda dizel, benzinli, otomatik vites ve düz vites ekonomik binek araçları günlüğü 70-80 TL arası fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Diğer firmalarda olduğu gibi kiralama süresi arttıkça indirimli fiyat almanız mümkün.

Bağcılar Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Oto Yıldırım Rent A Car Oto Yıldırım Rent A Car Bağcılar Sorunuz         Detay

Bağcılar Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Oto Yıldırım Rent A Car

Oto Yıldırım Rent A Car

Bağcılar merkezli olarak faaliyet gösteren Oto Yıldırım Rent A Car günlük, uzun dönem ve filo kiralamanın yanı sıra transfer işlemleri de gerçekleştirmekte. Çeşitli ilçelerde ofisleri bulunan firmanın araçlarının düzenli bakımları ve temizlikleri yapılıyor ve müşteriye bu şekilde teslim ediliyor. Hyundai Accent'ten Audi A3'e kadar çeşitli modellerde ve sınıflarda araç seçenekleri bulabilirsiniz.  
Adres: Mahmutbey Mh. İstoç Tic. Mrkz. N Blok No:37 Bağcılar / İstanbul
Tel: (0212) 659 97 37
Web: otoyildirimrentacar.com

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Bağcılar araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.