İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Anadolu Yakasında Şile, Çekmeköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçeleri ile sınırları olan Beykoz ilçesinin nüfusu 200 binin üzerindedir. Beykoz merkezinde bulabileceğiniz araç kiralama firmalarının yanı sıra Üsküdar ve Ümraniye gibi civar ilçelerden kiraladığınız araçları adresinize teslim alabilirsiniz. İlçede ofisi bulunan firmalarda genel olarak uygun fiyatlı araçlar bulunmakla birlikte ticari, lüks ve minibüs gibi farklı taleplere yönelik araçları da bulmanız mümkün. Ayrıca Beykoz merkezli olarak faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası filo kiralama şirketlerini ilçede bulabilirsiniz.

Beykoz Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Karz Oto Kiralama Karz Oto Kiralama Beykoz 85 TL 85 TL 80 TL   (0216) 680 24 94 Detay
Taş Kar Otomotiv Taş Kar Otomotiv Beykoz Sorunuz       (0216) 308 46 78 Detay

Beykoz Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Karz Oto Kiralama

Karz Oto Kiralama

Erken rezervasyon yapanlar için indirimli oto kiralama kampanyası düzenleyen Karz Oto Kiralama şoförlü araç kiralama hizmetleri de veriyor. İzmir, Antalya ve Ankara'da da ofisleri bulunan firmanın araç filosunda Toyota Yaris 1.4 4D Dizel, Toyota Yaris 1.4 4D Dizel Otomatik, Toyota Corolla 1.4 4D Terra Dizel, Vokswagen Bora 1.6i Otomatik gibi modelleri bulabilirsiniz. Firma 24 saat acil yardım ve filo kiralama hizmetleri de sağlıyor.  
Adres: Ekinciler Caddesi No:18/B Kavacık Beykoz / İstanbul
Tel: (0216) 680 24 94
Web: karzotokiralama.com
Taş Kar Otomotiv

Taş Kar Otomotiv

İkinci el oto alım satımı ve servis hizmetlerinin yanı sıra araba kiralama sektöründe de faaliyet gösteren Taş Kar Otomotiv uygun fiyatlı binek modeller ile hizmet veriyor. Firmanın kiralıkları arasında Toyota ve Hyundai'nin çeşitli modellerini bulabilirsiniz. Servis bölümünde ise ekspertiz hizmetlerine boyaya, küçük çaplı onarımlardan elektrik ve elektronik sistemlerinin tamiratına kadar farklı hizmetler verilmekte.  
Adres: Hekimbaşı Çiftlik Caddesi No: 103 Anadoluhisarı Beykoz / İstanbul
Tel: (0216) 308 46 78
Web: taskaroto.com

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Beykoz araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.