İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Beylikdüzü, Esenyurt, Silivri, Çatalca ve Arnavutköy ilçeleriyle sınırları olan Büyükçekmece günlük veya uzun dönem araç kiralayabileceğiniz firmalara ev sahipliği yapıyor. Özellikle yaz aylarında oldukça yoğun olan ilçede dilediğiniz modelde araç bulamazsanız Beylikdüzü firmalarından adresinize teslim araç kiralayabilirsiniz. İlçe merkezli firmaların filolarında genellikle ekonomik sınıf, benzinli, dizel, düz vites ve otomatik vites araçlar yer alıyor.

Büyükçekmece Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Ardıç Oto Kira Ardıç Oto Kira Beylikdüzü Sorunuz       (0212) 873 44 58 Detay
Bulut Rent a Car Bulut Rent a Car Büyükçekmece Sorunuz       (0212) 881 63 68 Detay
Önaylar Oto Kiralama Önaylar Oto Kiralama Beylikdüzü 80 TL 80 TL 70 TL 60 TL (0212) 853 94 00 Detay

Büyükçekmece Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Ardıç Oto Kira

Ardıç Oto Kira

Bireysel ve kurumsal kiralama hizmeti veren Ardıç ayrıca düğün, toplantı ve organizasyonlar için şoförlü VIP araç kiralama hizmetleri de veriyor. Firmanın ofisi Beylikdüzü'nde ancak aracınızı Avcılar ya da Büyükçekmece adreslerinden teslim alabilirsiniz. Araç seçenekleri ise Fiat Bravo, Fiat Linea, Renaul Fluence, Yeni Clio Symbol, Citroen Berlingo, Hyundai i20 ve diğer modelleri içeriyor.  
Adres: Büyükşehir Siteleri Beylikdüzü Plaza No:27 Asma Kat 44 / A Beylikdüzü / İstanbul
Tel: (0212) 873 44 58
Web: ardicotokira.com
Önaylar Oto Kiralama

Önaylar Oto Kiralama

Aracınızı Büyükçekmeceye teslim alabileceğiniz Önaylar Rent A Car Fiat Punto Dizel, Toyota Corolla, Hyundai Getz dizel, Fiat Brava, Renault Fluence, Hyundai Sonata Dizel, Renault Kangoo, Laguna gibi düşük modelli ekonomik araçlarla hizmet veriyor. Firmadan makam aracı, şoförlü araç, havaalanı transferi, toplantı ve organizasyonlar için araç temin hizmeti alabilirsiniz.  
Adres: Beykoop 1. Bölge Asbulut Sitesi Avrupa Apt. N:3 Beylikdüzü / İstanbul
Tel: (0212) 853 94 00
Web: onaylarrentacar.com
Bulut Rent a Car

Bulut Rent a Car

5 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren Bulut Rent A Car özellikle lüks araç modelleri ile VIP araç kiralama konusunda tecrübeli bir firma. Firmanın filosunda spor araçlardan, van ve minibüslere kadar farklı ihtiyaçlar için kiralık çözümleri bulabilirsiniz. Firma kiralayacak kişilerden 4 yıllık ehliyet istiyor ve kiralama yaş sınırı 25. Ayrıca araçlarda meydana gelebilecek lastik yırtılması, sinyal, ayna ve cam kırılmaları kasko kapsamı dışında.  
Adres: Adnan Kahveci Cd. Ergün Arı Sk. Büşra Apt. No:1/2 Büyükçekmece / İstanbul
Tel: (0212) 881 63 68
Web: bulutrentacar.com

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Büyükçekmece araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.