İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Anadolu yakasının büyük ilçelerinden biri olan Çekmeköy'ün nüfusu yaklaşık 200 bindir. Çekmeköy'de ofisi bulunan araç kiralama firmalarından ekonomik araç seçeneklerinin yanı sıra uzun dönem kiralama ve filo kiralama gibi hizmetleri bulabilirsiniz. İlçe merkezli olarak hizmet veren araç kiralama firması sayısı az olduğu için bazen istediğiniz model aracı bulmak zor olabilir. Böyle bir durumda komşu ilçeler olan Beykoz, Şile, Ümraniye ve Sancaktepe araba kiralama firmalarından fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Çekmeköy Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Alaz Araç Kiralama Alaz Araç Kiralama Çekmeköy Sorunuz       (0216) 484 80 87 Detay
Bir Oto Kiralama Çekmeköy 60 TL 50 TL 45 TL   (0216) 640 09 94 Detay

Çekmeköy Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Alaz Araç Kiralama

Alaz Araç Kiralama

Çekmeköy merkezli olarak Anadolu yakasında bireysel kısa dönem araç kiralama, lüks araç kiralama ve kurumsal filo kiralama alanında faaliyet gösteren Alaz Araç Kiralama konforlu, sıfır kilometre, temiz, bakımlı, garantili araçlar ile hizmet vermektedir. Firmanın filosunda Fluence, Astra, Megane, Passat, Focus ve Vectra gibi orta sınıf araçların yanı sıra Fiat Albea, Symbol ve Linea gibi ekonomik araçları bulabilirsiniz.  
Adres: Muhtar Ziya Cad. Yöre Sk. No:8 K Blok D:4 Taşdelen Çekmeköy / İstanbul
Tel: (0216) 484 80 87
Web: alaz.com.tr
Bir Oto Kiralama

Bir Oto Kiralama

Dizel ve benzinli araç modelleri ile ekonomik araçları bulabileceğiniz Bir Oto Kiralama’nın filosunda Hyundai Getz, Opel Corsa, Hyundai Era, Fiat Punto, Seat Cordoba gibi araçlar yer alıyor. Şu anda firmanın günlük kiralama bedeli en düşük aracı benzinli Hyundai Getz. Uzun süreli kiralamalar için firmadan özel, indirimli fiyat alabilirsiniz.  
Adres: Mehmet Akif Mah. Çimen Sok. Çekmeköy / İstanbul
Tel: (0216) 640 09 94
Web: birotokiralama.com

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Çekmeköy araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.