İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
500 bine yaklaşan nüfusu ile İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden biri olan Esenler Bayrampaşa, Güngören, Zeytinburnu ve Bağcılar ilçeleriyle komşudur. İlçe merkezli olarak hizmet veren günlük, bireysel araç kiralama firmalarının yanı sıra operasyonel filo kiralama şirketlerini de Esenler'de bulmanız mümkün. Genel olarak ekonomik binek araç kiralayan firmalarda aradığınız model araçları bulamadığınızda Bağcılar, Zeytinburnu gibi civar ilçelerdeki firmalardan fiyat teklifi alabilir, aracınızı adrese teslim edip edemeyeceklerini öğrenebilirsiniz.

Esenler Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Saydam Rent a Car Saydam Rent a Car Esenler Sorunuz       (0212) 562 93 91 Detay

Esenler Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Saydam Rent a Car

Saydam Rent a Car

Uzman personel, bakımlı ve yeni araçlarıyla sektörde faaliyet gösteren Saydam Rent A Car uygun fiyatlı modellerden lüks araçlara kadar değişik seçenekler sunmakta. Firma şoförlü araçlarla transfer hizmetleri de veriyor. Şu anda araç filosunda bulunan en ucuz fiyatlı araçlar Clio, Linea ve Albea. Şirketin web sitesinde araç kiralama fiyatları yer almadığı için en güncel fiyatları telefonla arayarak öğrenebilirsiniz.  
Adres: Cumhuriyet Meydanı No:2 Dörtyol Esenler / İstanbul
Tel: (0212) 562 93 91
Web: saydamrentacar.com

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Esenler araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.