İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Büyükçekmece'ye bağlıyken 2008 yılında ilçe olan Esenyurt'un nüfusu 500 binin üzerindedir. İlçe merkezinde bulunan araç kiralama firmaları dışında çevre illerden Esenyurt adresinize teslim araç kiralama hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca bölgede bireysel kiralama hizmetleri veren firmalar dışında şirketler için filo kiralama, okul ve fabrikalar için personel taşımacılığı hizmeti veren firmalarda bulunmaktadır.

Esenyurt Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Özşimşekler Rent a Car Özşimşekler Rent a Car Esenyurt 110 TL 100 TL 90 TL   (0212) 596 40 73 Detay

Esenyurt Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Özşimşekler Rent a Car

Özşimşekler Rent a Car

Lüks ve ekonomik araba kiralama hizmetleri veren Esenyurt merkezli Özşimşekler Rent A Car'ın filosunda Land Rover, Opel Astra, Renault Megane, Ford Connect, Passat, Fluence, Hyundai Accent gibi farklı ihtiyaçlara yönel araç modelleri ve markaları bulunmakta. Firmanın verdiği fiyatlara sınırsız km, genel hasar sigortası ve hırsızlık sigortası dahil. Araçları dilerseniz ekstra ücret ödeyerek şoförlü olarak kiralayabilir veya istediğiniz şehre teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.  
Adres: Fatih Mah. Bahçeyolu Cad. 903 Sok No:2 Esenyurt / İstanbul
Tel: (0212) 596 40 73
Web: ozsimseklerrentacar.com

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Esenyurt araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.