İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçeleriyle sınırları bulunan Gaziosmanpaşa 700 bin civarında nüfusuyla İstanbul'un en kalabalık ilçeleri arasında yer almaktadır. Araç kiralamak için Gaziosmanpaşa merkezli firmaları ve komşu iller olan Bayrampaşa ve Eyüp firmalarını kullanabilirsiniz. Bazı firmalar bulunduğunuz yere ücretsiz araç teslim hizmeti vermekte. Yine bazı firmaların lüks oto kiralama, transfer, öğrenci ve personel taşıma hizmetleri bulunuyor. En ekonomik binek araç fiyatları ortalama 70-90 TL aralığında. Güncel kampanya fiyatları için firmaların internet sitelerinden veya telefonla bilgi alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Gün Rent a Car Gün Rent a Car Gaziosmanpaşa Sorunuz       (0212) 537 98 32 Detay

Gaziosmanpaşa Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Gün Rent a Car

Gün Rent a Car

Araç ve filo kiralama sektöründe faaliyet gösteren Gaziosmanpaşa merkezli Gün Rent A Car ekonomik otolardan oluşan bir filoya sahip. Firmanın araçları arasında Renault Symbol, Renault Fluence, Hyundai i20 gibi modelleri bulabilirsiniz. Sözleşmeli uzun dönem kiralamalarda gerçekten çok hesaplı fiyatlar almanız mümkün. Gün Rent A Car'ın sitesinde güncel araç kiralama fiyatları yer almadığı için fiyatları firmayla görüşerek öğrenebilirsiniz.  
Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Cebeci Cad. No:111 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İstanbul
Tel: (0212) 537 98 32
Web: Bulunamadı.

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Gaziosmanpaşa araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.