İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Avrupa yakasında Beşiktaş, Eyüp, Şişli ve Beyoğlu ilçeleriyle çevrili olan Kağıthane hem konut hem de ülkenin önde gelen finans kuruluşlarına, kurumsal şirketlerine ev sahipliği yapmaktadır. Nüfusu 500 bin civarında olan Kağıthane özellikle finans merkezi Maslak ve Levent'e olan yakınlığı nedeniyle pek çok filo ve bireysel araç kiralama firmasının merkezi konumundadır. Özel konuklarınızın havalimanında karşılanmasından gruplar için günlük turlara, en son model lüks araçlardan hesaplı binek araç modellerine kadar her türlü kiralama ihtiyacınız için bu firmalarla görüşebilirsiniz. Firma sayısının çok olması fiyatta rekabeti sağladığı için özellikle uzun dönemli araç kiralamalarda oldukça iyi fiyatlar alabilirsiniz. İlçede en hesaplı modellerde ortalama günlük fiyatlar 100 ile 70 TL arasında değişiyor.

Kağıthane Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Hocaoğlu Car Rental Hocaoğlu Car Rental Kağıthane 70 TL 70 TL 60 TL 50 TL (0212) 324 03 42 Detay
Trio Car Rental Trio Car Rental Kağıthane 100 TL 100 TL 90 TL 81 TL (0212) 294 00 35 Detay
Miller Rent A Car Miller Rent A Car Kağıthane 55 Euro 50 Euro 45 Euro 40 Euro (0212) 246 06 47 Detay

Kağıthane Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Hocaoğlu Car Rental

Hocaoğlu Car Rental

2000 yılında kurulan Hocaoğlu Car Rental geniş araç filosuyla her kiralama ihtiyacına yönelik olarak hizmet vermektedir. Araç teslim etme-alma, şoförlü araç tedariği ve yolcu transferi alanında da faaliyet gösteren firmanın araç filosunda Fiat Albea 1.4 Benzinli Dinamik, Renault Clio 1.5 Authentique AC gibi ekonomik araçların yanı sıra Audi Q7, BMW X6, Mercedes 320, Mercedes E Serisi, Opel Insigna, Porsche Cayenne gibi orta ve üst sınıf araçlarda yer alıyor.  
Adres: Talatpaşa Cad. Akçil Sok. No:1 K:2 D:2 Kağıthane / İstanbul
Tel: (0212) 324 03 42
Web: hocaoglurentacar.net
Trio Car Rental

Trio Car Rental

Her yıl genişleyen filosuyla ve uzman personeli ile oto kiralama hizmetleri veren Trio Car Rental uzun dönem avantajlı araç kiralama, hesaplı kısa dönem kiralama ve şoförlü kiralama hizmetleri veriyor. Ayırca havaalanında veya otelinizden havaalanına lüks araçlarla, minibüs ve otobüsle transfer hizmetleri alabilirsiniz. Firma aynı zamanda pek çok farklı sektörden şirkete filo kiralama hizmetleri de sağlamakta. Ucuz araçları arasında benzinli Fiat Albea, dizel Albea ve Linea yer alıyor.  
Adres: Candere Cad. No:12/D Renault Plaza Kat:1 Kağıthane / İstanbul
Tel: (0212) 294 00 35
Web: triocarrental.com
Miller Rent A Car

Miller Rent A Car

İstanbul Kağıthane ve Florya merkez ofisleri dışında çeşitli semtlerde temsilcilikler ile rent a car hizmeti veren Miller bireysel ve kurumsal araç kiralama seçenekleri sunuyor. Ekonomik kiralık araçlar arasında Nissan Micra, Fiat Linea, Nissan Juke, VW Passat gibi modeller yer alıyor. Firmadan günlük ve uzun dönemli araç kiralayabilirsiniz.  
Adres: Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:3 Kağıthane / İstanbul
Tel: (0212) 246 06 47
Web: millercarrental.com

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Kağıthane araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.