İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
İstanbul'un yeni ilçelerinden olan Sancaktepe'nin nüfusu 300 bine yaklaşmaktadır. İlçenin Kartal, Maltepe, Ataşehir, Ümraniye, Çekmeköy, Pendik ve Sultanbeyli ile sınırları bulunmaktadır. Şu anda listemizde Sancaktepe ilçesi merkezli olarak faaliyet gösteren araç kiralama firması bulunmadığı için çevre ilçelerden araç kiralayabilir ve Sancaktepe adresinize teslim etmelerini isteyebilirsiniz.

Sancaktepe Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
  Henüz Firma Eklenmemiş Sancaktepe            

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Sancaktepe araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.