İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Beşiktaş, Şişli ve Eyüp'le sınırları olan Sarıyer ilçenin nüfusu yaklaşık 300 bin. İlçe sınırları içerisinde çeşitli marka ve model araçları bulabileceğiniz firmaları bulabilirsiniz. Bu firmalar ekonomik araçlardan VUP transferine kadar geniş bir hizmet seçeneği sunuyor. Ayrıca ilçeyle diğer ilçeler arasında transfer hizmetini bu firmalardan alabilirsiniz. Eğer Sarıyer'de aradığınız koşullarda ve modelde araç bulamazsanız Beşiktaş başta olmak üzere çevre ilçelerden araç temin edebilirsiniz.

Sarıyer Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
3S Tur 3S Tur Sarıyer Sorunuz       (0212) 268 00 85 Detay

Sarıyer Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

3S Tur

3S Tur

Uzun dönem ve uzun dönemli olarak oto kiralayabileceğiniz Sarıyer merkezli 3S Tur filo kiralama, şoförlü araç temini, lüks araç kiralama hizmetleri de vermekte. Ayrıca İstanbul'un çeşitli noktaları arasında transfer hizmetleri de alabileceğiniz firmanın filosunda Renault, Ford, Peugeot, Opel ve Hyundai gibi hesaplı araçların yanı sıra lüks binekler olarak BMW, Citroen, Mercedes, Audi gibi markalar yer alıyor. Çeşitli VIP minibüsleri bulunan firmanın 9+1, 8+1, Vito VIP modelleri bunlar arasında.  
Adres: YeniKöy Mah. Bağlarmevkii Nuripaşa Cad. No:116/C Sarıyer / İstanbul
Tel: (0212) 268 00 85
Web: 3stur.com.tr

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Sarıyer araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.