İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
İstanbul'un en güneyinde yer alan Tuzla Pendik ilçesiyle komşudur. 200 bini aşan nüfusu ile Anadolu yakasının önemli sanayi ve ticaret merkezlerinden biri olan ilçede personel ve öğrenci taşımacılığı hizmetleri veren firmaların yanı sıra kurumsal şirketlere filo kiralama ve filo yönetim hizmetleri, bireysel uzun ve kısa dönem araç kiralama, transfer ve şoförlü araç kiralama hizmeti veren firmaları bulabilirsiniz. Aradığınız araç modelini Tuzla'da bulamadıysanız sınırları içerisinde havalimanı bulunduğu için onlarca oto kiralama firmasının merkezi konumundaki Pendik'te faaliyet gösteren firmaları deneyebilirsiniz.

Tuzla Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Acl Rent a Car Acl Rent a Car Tuzla 90 TL 85 TL 80 TL   (0216) 446 81 01 Detay
Can Rent a Car Can Rent a Car Tuzla Sorunuz         Detay

Tuzla Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Acl Rent a Car

Acl Rent a Car

Günlük ve uzun dönemli bireysel araç kiralama, filo kiralama ve operasyonel filo yönetimi, transfer ve şoförlü araç kiralama hizmetlerini bulabileceğiniz Acl Rent A Car sadece İstanbul'da değil İstanbul ve Ankara'da da faaliyet gösteriyor. Şu anda Acl Rent A Car'ın araçları arasında bulunan en hesaplı modeller Hyundai Era Dizel, Fiat Albea 1.3 Dizel, Fiat Linea 1.6 Dizel ve Opel Corsa 1.4.  
Adres: İstasyon Mah. Fevzi Çakmak Cad. Itır Sk. No:3/8 Tuzla / İstanbul
Tel: (0216) 446 81 01
Web: aclrentacar.com
Can Rent a Car

Can Rent a Car

Tuzla'da hizmet veren Can Retn A Car'ın filosu lüks, ekonomik ve ticari araçlardan oluşuyor. Firmanın sigortalı araçlarını 7 gün 24 saat henüz web sitelerinde rezervasyon sistemi bulunmadığı için telefonla kiralayabilirsiniz. Fiyatlar internet sitesinde bulunmuyor ancak ekonomik araç markaları arasında Hyundai, Renault, Fiat'ı sayabiliriz.  
Adres: Aydıntepe Mah. İnci Sok. No:14 İçmeler Tuzla / İstanbul
Tel: (0216) 493 33 01
Web: canrentacar.com

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Tuzla araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.