İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
600 bine yaklaşan nüfusu ile pek çok araç kiralama firmasının merkezi konumunda olan ilçe, Beykoz, Ümraniye, Ataşehir ve Kadıköy ile çevrilidir. Üsküdar'da hizmet veren firmaların çoğunda ekonomik sınıf benzinli ve dizel araçları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul içinde ve dışında düzenleyeceğiniz turlar için firmalardan çeşitli yolcu kapasitelerinde minibüs kiralayabilirsiniz. Ayrıca pek çok firma orta ve üst sınıf lüks araçları filosunda bulunduruyor. Ucuz araçlarda fiyatlar genel olarak uygun ve uzun dönem kiralamalarda oldukça avantajlı seçenekler bulabilirsiniz.

Üsküdar Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
İnteryol Rent A Car İnteryol Rent A Car Ümraniye Sorunuz       (0216) 594 10 80 Detay
Car Express Oto Kiralama Car Express Oto Kiralama Altunizade Sorunuz       (0216) 474 01 56 Detay
Starline Vip Araç Kiralama Starline Vip Araç Üsküdar Sorunuz       (0216) 532 68 20 Detay

Üsküdar Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

İnteryol Rent A Car

İnteryol Rent A Car

İnteryol'un ofisi Ümraniye'de ancak firmadan kiralayacağınız aracı Üsküdar'dan teslim alabilirsiniz. Firma Sixt Rent a Car'ın temsilciliğini yaptığı için araç filosu oldukça geniş ve ekonomik araç seçenekleri bulunuyor. Site üzerinden alış ve dönüş bilgilerini girerek aracınızı 24 saat ayırtabilirsiniz.  
Adres: Madenler Mah. Şehit Ünal Kalafat Cad. No:32 /C Ağaoğlu Eltes Gold Residence Ümraniye / İstanbul
Tel: (0216) 594 10 80
Web: interyol.com.tr
Car Express Oto Kiralama

Car Express Oto Kiralama

Havaalanı transfer, şoförlü araç, filo ve lüks araç kiralama hizmetleri ile ekonomik araçlar bulabileceğiniz Car Express Atatürk ve Sabiha Gökçen dışında Esenboğa, Dalaman ve Antalya havalimanlarına araç teslimatı yapıyor. Firmadan şu anda kiralamayabileceğiniz en hesaplı araç Fiat Albea. Bunu sırasıyla Hyundai Accent ve Renault Megane takip ediyor. Grup transferleri için 9+1 ve 12+1 minibüsler firmada mevcut.  
Adres: Mahir İz Cad. No:5/13 Altunizade / İstanbul
Tel: (0216) 474 01 56
Web: carexpress.com.tr
Starline Vip Araç Kiralama

Starline Vip Araç Kiralama

Şehir içi ve dışı turları da düzenleyen firma aynı zamanda engelliler için özel araç kiralama hizmetleri veriyor. Lüks, hesaplı ve minibüs kiralama hizmetleri alabileceğiniz Starline Vip Araç Kiralama'dan şoförlü ve şoförsüz kiralama yapabilirsiniz. Firmanın uygun fiyatlı araçları arasında Citroen C4, Fluence, Ford Mondeo, Nissan Micra, Hyundai Era, Peugeot 206 bulunuyor. Lüks araçlar ve ticari araçlar için 25 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Diğer araçlar içinse 1 senelik ehliyet yeterli.  
Adres: Mimar Sinan Mah. Doğancılar Cad. No:34/2 Üsküdar / İstanbul
Tel: (0216) 532 68 20
Web: Bulunamadı.

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Üsküdar araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.