İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Fatih, Eyüp, Bayrampaşa, Güngören, Bakırköy ve Esenler ile komşu olan ilçenin nüfusu 300 bin civarındadır. Zeytinburnu konut ve ticaret alanı olarak İstanbul'un en işlek ilçelerinden biri olduğu için bölgede çok sayıda bireysel araç kiralama ve operasyonel filo hizmetleri veren firma bulabilirsiniz. Ayrıca merkezi Zeytinburnu olan bir kaç tane ulusal kiralama firması da var. Günlük kiralama fiyatları İstanbul ortalamasına yakın ve kiralama gün sayısı arttıkça günlük kiralama ücretleri oldukça hesaplı bir seviyeye iniyor. Aşağı yukarı her araba markasının popüler modelleri bu firmalarda bulunuyor. Aynı zamanda minibüs kiralama, transfer, şoförlü araç gibi farklı seçenekleri ilçe merkezli firmalardan alabilirsiniz.

Zeytinburnu Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Vega Oto Kiralama Vega Oto Kiralama Zeytinburnu 85 TL 80 TL 70 TL 60 TL (0212) 664 44 88 Detay
Otocar Araç Kiralama Otocar Araç Kiralama Zeytinburnu 70 TL 65 TL 60 TL 60 TL (0212) 444 06 92 Detay
Fuar Rent a Car Fuar Rent a Car Zeytinburnu Sorunuz       (0212) 481 20 01 Detay

Zeytinburnu Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Vega Oto Kiralama

Vega Oto Kiralama

Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarının iç ve dış hatlarına araç teslimi yapan firmanın araçları arasında hesaplı seçenekler mevcut. Ayrıca lüks, orta sınıf ve 4x4 araçları Vega Oto Kiralama'dan temin edebilirsiniz. Bireysel ve kurumsal olarak uzun dönemli kiralamalarınızda avantajlı fiyatlar alabilirsiniz. Yurtdışından gelenler için belgeli rehberler eşliğinde şehir turları ve tecrübeli şoförlerle transfer hizmetleri firmanın diğer faaliyet alanları arasında.  
Adres: Sahilyolu Abay Cad. No:186 Zeytinburnu / İstanbul
Tel: (0212) 664 44 88
Web: vegaotokiralama.com
Otocar Araç Kiralama

Otocar Araç Kiralama

Merkez ofisi Zeytinburnu ilçesinde bulunan Otocar'ın Türkiye genelinde ofisleri bulunduğu için tek yön kiralama yapabilirsiniz. Firma sadece filo ve şoförlü araç kiralama, transfer ve ekonomik kiralama hizmetleri vermiyor. Uçak bileti ve otel rezervasyonu gibi hizmetleri de alabilirsiniz. Yeni filosuyla 24 saat hizmet sunan Otocar Araç Kiralamanın filosunda ekonomik sınıfta Renault Clio, Hyundai Era ve Getz modelleri bulunuyor. Lüks sınıfta ise Mercedes C180, Passat, BMW 3.20 gibi araçlar yer alıyor.  
Adres: Merkez Efendi Mah. Mevlana Cad. Tercüman Sitesi A2 Blok 9/41 Zeytinburnu / İstanbul
Tel: (0212) 444 06 92
Web: otocarrental.com
Fuar Rent a Car

Fuar Rent a Car

2011 yılında kurulan yeni bir firma olan Fuar Rent A Car bakımlı sıfır km araçlarıyla firmaların günlük, haftalık ve aylık araç kiralama hizmetleri veriyor. Firmada bulabileceğiniz ucuz günlük bedelleri olan araçlar arasında Symbol Authentique 1.2, Clio HB, Ford Fiesta Trend 1.4i ve Peugeot 207 yer alıyor. firmanın internet sitesi üzerinden online araç rezervasyonu yapabilir veya rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Fuar, konferans, toplantılar için özel şoförlü kiralama hizmeti veriyorlar.  
Adres: Çırpıcı Mah. General Ali Riza Gürcan Cad. Merter Meridyen İş Merkezi No:1/309 Zeytinburnu / İstanbul
Tel: (0212) 481 20 01
Web: fuarrentacar.com

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Zeytinburnu araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.