İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Konak, Bornova ve Karşıyaka ilçeleriyle komşu olan Bayraklı ilçesinde merkezi bulunan araç kiralama firmalarından havaalanı ve otogara ücretsiz araç teslim ve havaalanından İzmir'in popüler tatil bölgeleri olan yerlere bireysel ya da grup olarak transfer hizmetleri alabilirsiniz. Bölgede bulunan firmalar düzenli olarak araç kiralama kampanyaları düzenliyor. Bu kampanyalar hakkında bilgiler için web sitelerini ziyaret edebilir ya da telefonla bilgi alabilirsiniz. Yine Bayraklı merkezli firmaların filo kiralama ve lüks araç kiralama gibi hizmetleri de bulunuyor ve ödemelerinizi kredi kartına taksitle yapabilirsiniz.

Bayraklı Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Ans Rent A Car Ans Rent A Car Bormova Sorunuz       (0232) 347 21 41 Detay
Firmanız Oto Kiralama Firmanız Oto Kiralama Bayraklı Sorunuz       (0232) 348 66 00 Detay

Bayraklı Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Ans Rent A Car

Ans Rent A Car

Renault Clio, Jetta, Auid A3, Renault Clio gibi modellerle oto kiralama hizmeti veren Ans Rent A Car kişisel veya kurumsal hizmetleri alabileceğiniz bir firma. Firmanın online rezervasyon seçeneği bulunmadığı için aracınızı firmayı telefonla arayarak ayırtabilirsiniz.  
Adres: Mansuroğlu Mah. No:286/8 Sok. No:1/D Bornova / İzmir
Tel: (0232) 347 21 41
Web: ansrentacar.com

Firmanız Oto Kiralama

Uzun dönemli kiralamalarda bedava gün kampanyası ve erken rezervasyonda %20'ye varan indirim kampanyaları bulunan firmanın çeşitli kredi kartlarına vade farksız olarak 12 aya kadar taksitle araç kiralama ve üniversitelilere özel indirimli araç kiralama gibi bir seçenekleri bulunuyor. Albea, Linea, Getz benzinli ve dizel dışında BMW'in ve Mercedes'in çeşitli modellerini firmanın filosunda bulabilirsiniz. Güncel fiyat bilgileri için firmayı aramanız gerekiyor.  
Adres: 275/11 Sokak No:11/2D Bayraklı / İzmir
Tel: (0232) 348 66 00
Web: firmanizotokiralama.com

İlçelere Göre İzmir Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Bayraklı araç kiralama firmaları)
İzmir araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.