İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
İzmir'e bağlı en önemli turistik ilçelerden biri olan Çeşme'de faaliyet gösteren araba kiralama firması sayılı ancak bu firmalarda ekonomik araçları bulabilirsiniz. Ayrıca bazı uluslararası araç kiralama firmalarının ilçede ofisi bulunuyor. Çeşme merkezli firmaların kiralama fiyatları düşük ve yüksek sezon olarak ikiye ayrılıyor ve yaz ayları için rezervasyonunuzu erken yapmanız istediğiniz model aracı kiralayabilmeniz açısından önemli. Eğer Çeşme'de aradığınız fiyatlarla araç bulamazsanız İzmir merkezde hizmet veren firmalardan fiyat teklifi alabilirsiniz. Yine bazı İzmir merkezli firmalar aracınızı Çeşme'ye teslim ediyorlar.

Çeşme Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Blue Rent a Car Blue Rent a Car Çeşme 40 Euro 37 Euro 34 Euro   (0232) 712 09 39 Detay
Soynas Turizm Rent a Car Soynas Turizm Rent a Car Çeşme Sorunuz         Detay
Real Rent a Car Real Rent a Car Çeşme           Detay
Europcar Çeşme Europcar Çeşme Çeşme           Detay

Çeşme Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Blue Rent a Car

Blue Rent a Car

Havaalanına araç teslimini ve geri teslim alma hizmetlerini ücretsiz olarak veren Çeşme merkezli Blue Rent A Car filosunda Citroen C1, Dacia Logan, Hyundai Getz, Fiat Albea, Fiat Punto, Hyundai Era, Citroen C4, Peugeot 206 Cabrio gibi farklı seçenekleri bulabilirsiniz. Firma ayrıca bölgede tatil evi kiralama ve otel rezervasyonu gibi hizmetleri de veriyor. İnternet sitesinde yer alan fiyatlara limitsiz km, tüm sigortalar ve KDV dahil.  
Adres: 16 Eylül Mah. Gümrük Sok. No:11 Çeşme / İzmir
Tel: (0232) 712 09 39
Web: cesmebluerentacar.com
Soynas Turizm Rent a Car

Soynas Turizm Rent a Car

Oto kiralama ve diğer turizm hizmetleri alanında 95 yılından beri hizmet veren firma aynı zamanda Çeşme'de günübirlik balık turları ve yat kiralama hizmetleri de veriyor. Bireysel veya şoförlüm araç kiralayabileceğiniz Soynas'ın havaalanından ya da şehir merkezinden 24 saat transfer hizmetleri de veriyor. Yabancı konuklarınız için yabancı dil bilen şoförlerle yolcu kiralama hizmeti alabilirsiniz. Firmanın filo bilgileri sitesinde bulunmadığı için araçları ve fiyatları telefonla öğrenebilirsiniz.  
Adres: Üniversite Mah. 4202 Sok. No:9 Dalyan Çeşme / İzmir
Tel: (0232) 252 02 85
Web: soynasturizm.com
Real Rent a Car

Real Rent a Car

1998 yılından beri Çeşme merkezli olarak oto kiralama alanında faaliyet gösteren firma 24 saat araç teslim alma, teslim etme ve rezervasyon hizmetleri veriyor. Firma aynı zamanda çeşitli modellerde motosiklet ve bisikletler de kiralıyor. Real Rent a Car'dan günübirlik bölge turları için araç temin edebilir ayrıca tekne turu organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Full kaskolu araçları nakit veya kredi kartı ile ödemeniz mümkün. Havaalanından veya İzmir merkezden Çeşme'ye şoförlü transfer hizmetini yine Real Rent a Car'dan alabilirsiniz.  
Adres: Musalla Mah. 1015 Sok. No:7-G Çeşme / İzmir
Tel: (0232) 712 10 42
Web: cesmerealrentacar.com
Europcar Çeşme

Europcar Çeşme

Uluslararası oto kiralama firması Europcar'ın hem Çeşme merkezde hem de Çeşme Sheraton Otel'in içinde ofisi bulunuyor. Firma neredeyse tüm ülke genelinde hizmet verdiği için tek yönlü olarak araç kiralamanız da mümkün. Örneğin Çeşme'den teslim aldığınız aracı Bodrum'da geri teslim edebilirsiniz. Filosunda yüzlerce araç bulunan Europcar'da her bütçeye göre bir seçenek mevcut. Ayrıca web sitesini takip ederseniz oldukça hesaplı kiralama kampanyalarını yakalayabilirsiniz. Bazı dönemler için erken rezervasyon indirimleri de mevcut.  
Adres: İsmet İnönü Mahallesi 2052 Sokak N: 12/A Çeşme / İzmir
Tel: (0232) 712 09 00
Web: europcar.com.tr

İlçelere Göre İzmir Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Çeşme araç kiralama firmaları)
İzmir araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.