İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Ağırladığı yurtiçi ve yurtdışı yolcu sayısıyla Türkiye'nin en yoğun trafiğe sahip havalimanları arasında yer alan İzmir Adnan Menderes Havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminallerinde ulusal ve uluslararası araç kiralama şirketlerinin şubelerini bulabilirsiniz. Bu firmalar orta ve büyük ölçekli olduğu için sık sık avantajlı fiyatlarla araba kiralama kampanyaları düzenliyor. Kampanyalar ile ilgili güncel bilgileri web sitelerinde bulabilirsiniz. Yoğun yaz aylarında bazen havaalanında hizmet veren firmalarda aradığınız fiyata istediğiniz model aracı bulamayabilirsiniz. Böyle bir durumda sitemizin diğer sayfalarında bulunan İzmir'in çeşitli ilçelerinde faaliyet gösteren firmalardan havaalanına teslim araç kiralayabilirsiniz.

İzmir Havaalanı Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Central Rent a Car Central Rent a Car Dış Hatlar 89 TL       (0232) 274 01 44 Detay
Avis İzmir Havalimanı Avis İzmir Havalimanı Dış Hatlar Sorunuz       (0232) 274 17 90 Detay
National Oto Kiralama National Oto Kiralama İç ve Dış Hatlar Sorunuz       (0232) 274 39 10 Detay
Europcar İzmir Havalimanı Europcar İzmir İç ve Dış Hatlar Sorunuz       (0232) 274 21 63 Detay
Sun Rent a Car Sun Rent a Car Dış Hatlar Sorunuz       (0232) 274 66 16 Detay
Hertz İzmir Havalimanı Hertz İzmir Havalimanı İç ve Dış Hatlar Sorunuz       (0232) 274 22 48 Detay

İzmir Havaalanı Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Central Rent a Car

Central Rent a Car

Türkiye genlinde özellikle havaalanında bulunan ofisleriyle araba kiralama sektöründe faaliyet gösteren Central Rent A Car'ın İzmir havaalanı dışında Sabiha Gökçen, Ankara Havaalanı, Atatürk Havaalanı ve çeşitli illerde şubeleri bulunuyor. 2001 yılından bu yana hizmet veren firmanın filosu genel olarak uygun fiyatlı seçeneklerden oluşuyor ancak Touareg, BMW 116, BMW 320, Audi A6, Passat gibi orta ve lüks sınıf araçları da bulabilirsiniz. Central Rent a Car'ın internet sitesinde fırsat ve kampanya bilgilerini güncel olarak bulabilir ve indirimli kiralama avantajlarını yakalayabilirsiniz.  
Adres: İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminali / İzmir
Tel: (0232) 274 01 44
Web: centraltr.com

Avis İzmir Havalimanı

Türkiye genelinde hizmet veren Avis'in düzenlediği kampanyalarda cep telefonu operatörlerine özel, özel günlerde ve daha pek çok şekilde fırsatla araç kiralama imkanı bulabilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili güncel bilgiler ve araç kiralama fiyatları firmanın web sitesinde bulunuyor. Ekonomik araçlardan lüks araçlara kadar aşağı yukarı her markanın farklı modelleri firmanın kiralıkları arasında yer alıyor. Tek yönlü kiralama, filo kiralama, Avis Kart ile özel hizmetleri bu kurumsal firmadan profesyonel olarak alabilirsiniz.  
Adres: İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminali Gaziemir / İzmir
Tel: (0232) 274 17 90
Web: avis.com.tr
Europcar İzmir Havalimanı

Europcar İzmir Havalimanı

Europcar'ın İzmir havaalanı iç hatlar ofisinin telefonu (0232) 274 64 20 dış hatlar ofisinin telefonu ise (0232) 274 21 63. Bu telefonlar dışında firmanın internet sitesi üzerinde özel indirimlerle rezervasyon yapabilirsiniz. Sitede ayrıca güncel araç kiralama fırsatları bilgileri de yer alıyor. Europcar'ın birçok otel, kredi kartı, havayolu şirketi ve GSM operatörüyle işbirliği bulunuyor ve firmadan yapacağınız kiralamalarda diğer firmalardan alacağınız hizmetler için indirimler kazanabilirsiniz.  
Adres: Dış Hatlar Geliş Terminali İzmir Adnan Menderes Havalimanı / İzmir
Tel: (0232) 274 21 63
Web: europcar.com.tr
National Oto Kiralama

National Oto Kiralama

İzmir havaalanı iç hatlar ve dış hatlar geliş terminallerinde ofisi bulunan National'in Türkiye genelinde 20'yi aşkın ofisi bulunuyor. Online ödeme indirimleri, kredi kartına öze taksitler ve puan kazanma seçenekleri, çeşitli havayolları yolcuları için özel indirimler gibi kampanyalar düzenleyen firmanın en güncel kampanyalarını web sitesinde bulabilirsiniz. Aşağıdaki numaradan firmanın İzmir Havalimanı ofisine direk ulaşabilir ya da çağrı merkezinin 444 4 937 numaralı telefonundan rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Firmanın dış hatlar geliş terminalinde bulunan şubesinin telefon numarası ise 0232 274 62 65.  
Adres: İç Hatlar Geliş Terminali / İzmir
Tel: (0232) 274 39 10
Web: yesnational.com

Sun Rent a Car

Bireysel ve kurumsal kiralama çözümleri sunan Sun Rent'in şoförlü araba kiralama hizmetleri de bulunuyor. Firma ayrıca çeşitli illerde bulunan ofisleri ile havaalanı transferleri de gerçekleştiriyor. Sun Rent'in araçları arasında Hyundai Accent, Ford Mondeo, Fiat Albea, Ford Focus, Fiat Linea gibi modelleri bulabilirsiniz. 1986 yılında kurulan firmanın aynı zamanda uçak bileti rezervasyon hizmetleri de var.  
Adres: İzmir Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminali / İzmir
Tel: (0232) 274 66 16
Web: sunrent.com
Hertz İzmir Havalimanı İç Hatlar

Hertz İzmir Havalimanı İç Hatlar

İç hatlar ve dış hatlar geliş terminallerinde şubesi bulunan Hertz Oto Kiralama aylık olarak araç kiralama fırsatları sunuyor. Bu fırsatları şirketin web sitesinde bulabilirsiniz. Dış hatların (232) 274 36 10, iç hatların (232) 274 22 48 numaraları haricinde rezervasyonlarınızı (216) 349 30 40 Call Center numarasından ve internet üzerinden yapabilirsiniz. Firma ucuz araba kiralama dışında vip transfer ve şoförlü araç kiralama hizmetleri de veriyor.  
Adres: İzmir Havalimanı İç Hatlar Geliş Terminali / İzmir
Tel: (0232) 274 22 48
Web: hertz.com.tr

İlçelere Göre İzmir Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (İzmir Havaalanı araç kiralama firmaları)
İzmir araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.