İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Şehir merkezinde 10'u aşkın araba kiralama firması bulunuyor ve ilde ekonomik araçlar başta olmak üzere 4x4'lerden minibüslere kadar farklı ihtiyaçlara göre araç modellerini bulmanız mümkün. Firmalar şoförlü araç kiralama, transfer, toplantılar ve seminerler için yolcu taşımacılığı gibi hizmetleri veriyor ve dilerseniz aracınızı Gaziantep-Pazarcık yolu üzerinde bulunan, şehir merkezine 5 kilometre mesafedeki havalimanına teslim ediyorlar. Ücretsiz teslim hizmeti otogar içinde geçerli. Kiralama fiyatları ise, hesaplı araçlar için 65-90 TL arasında değişiyor. Kiralama gün sayısı arttıkça daha uygun fiyatlara seçenekler bulabilirsiniz. Dizel ve benzinli modellerin dışında LPG'li kiralık araçlarda şehirde oldukça yaygın.

Kahramanmaraş Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Auto46 Rent a Car Auto46 Rent a Car Merkez 90 TL   75 TL   (0344) 221 80 90 Detay
Yaşam Oto Kiralama Yaşam Oto Kiralama Merkez Sorunuz       (0344) 223 05 38 Detay
Rua Rent a Car Rua Rent a Car Merkez Sorunuz       (0344) 221 55 10 Detay

Kahramanmaraş Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Auto46 Rent a Car

Auto46 Rent a Car

Auto46 Rent a Car havalimanı ve otogara aracınızı ücretsiz teslim ediyor ve yine bu noktalarda şoförlü araçlarla ücretsiz karşılama hizmeti veriyor. Aylık, haftalık ve günlük kiralama hizmetleri alabileceğiniz firmanın 17 araçlık filosunda benzinli, dizel, LPG'li Hyundai Accent, Blue, Chevrolet Cruze, Aveo, Skoda Süper B gibi ekonomik modelleri bulabilirsiniz. Aracınızı telefonla 7/24 ayırtabilirsiniz.  
Adres: Hayrullah Mah. Malikejder Cad. Karaca Apt Altı Merkez / Kahramanmaraş
Tel: (0344) 221 80 90
Web: kahramanmarasotokiralama.com
Yaşam Oto Kiralama

Yaşam Oto Kiralama

Telefonla 24 saat ulaşabileceğiniz firma rent a car kaskolu araçlarla hizmet veriyor. 2009 yılında kurulan Yaşam Oto Kiralama'nın araçları arasında ekonomik olanlar dizel Fiat Linea, benzinli manuel vites Ford Focus, benzinli ve LPG'li Hyundai Elentra, benzinli ve LPG'li Renault Clio Symbol ve Fiat Albea. Bu araçlar dışında orta sınıf binekleri ve ticari araçları firmadan kiralayabilirsiniz. Kiralama fiyatları web sitesinde yer almıyor. Güncel fiyat ve araçları telefonla öğrenebilirsiniz.  
Adres: Hayrullah Mah. 4.Sok. No:11/A / Kahramanmaraş
Tel: (0344) 223 05 38
Web: yasamotokiralama.com
Rua Rent a Car

Rua Rent a Car

Kamu ve özel şirketlere uzun dönemli kiralamalar da yapan firma kısa dönemli, günlük, haftalık aylık bireysel araç kiralama hizmetleri sağlıyor. Kahramanmaraş dışında civar illerden ve bölgelere de araç teslimatı yapan Rua Rent a Car 2010 yılında kurulmuş. Firmanın araçlarının tamamı yeni model ve rent a car kaskolu olarak kiraya veriliyor. Fiyatları öğrenmek için aşağıdaki telefon numarasından Rua Rent a Car'a ulaşabilirsiniz.  
Adres: Hayrullah Mah. Ali Sezai Efendi Cad. No:43 / Kahramanmaraş
Tel: (0344) 221 55 10
Web: ruarentacar.com
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.