İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Kars merkezli firmalar genellikle Iğdır ve Ardahan gibi çevre bölgelerde de araç kiralama hizmeti veriyor. Hesaplı kiralayabileceğiniz ekonomik binek araçlar haricinde minibüs, ticari araç ve 4x4 seçeneklerini bu firmalarda bulabilirsiniz. Yakın noktalara ücretsiz araç teslimatı yapıyorlar ancak uzak noktalar için km başına makul bir ücretlendirme ile bu hizmeti sunuluyor. Aynı şekilde kiraladığınız aracı ücretsiz olarak şehir merkezine 6 kilometre uzaklıkta bulunan havaalanına teslim alabilirsiniz.

Kars Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Öz Sema Otomotiv Öz Sema Otomotiv Havalimanı Sorunuz       (0474) 212 08 18 Detay
Akbulut Car Rental Akbulut Car Rental Merkez Sorunuz       (0474) 212 74 73 Detay

Kars Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Öz Sema Otomotiv

Öz Sema Otomotiv

Kars havalimanında bulunan ofisiyle Kars ve civar bölgelerde araç kiralama ve transfer hizmetleri veren Öz Sema Otomotiv'in aynı zamanda il merkezinde de ofisi bulunuyor. 7/24 araç rezervasyonu yapabileceğiniz firma çeşitli marka ve modellerde benzinli, dizel araç seçenekleri sunuyor. Transfer ve bölge turları için minibüs kiralama ve firmalar için filo kiralama hizmetleri de veren firmanın filosunda Mazda, Hyundai, VW, Ford, Renault, Suzuki, Opel gibi markalar bulunuyor.  
Adres: Kars Havaalanı / Kars
Tel: (0474) 212 08 18
Web: semaotomotiv.com
Akbulut Car Rental

Akbulut Car Rental

Şehir içi ve şehirler arası transferler, toplantı ve organizasyonlar için şoförlü araç kiralayabileceğiniz firma filo kiralama alanında da faaliyet gösteriyor. Hyundai Accent Era, Ford Focus, Opel Astra Sedan, Peugeot Partner, Megane ve Lada Vega modellerini bulabileceğiniz Akbulut Car Rental ayrıca yabancı dil bilen sürücülerle saatlik ve günlük kiralamalarda gerçekleştiriyor. Bu servisten düğün, sünnet gibi özel günlerde de faydalanabilirsiniz.  
Adres: G.A.M.P. Cad. Kars Sanat Merkezi Karşısı No:59 / Kars
Tel: (0474) 212 74 73
Web: karsrentacar.com
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.