İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Yıl içinde iş seyahati yapan pek çok kişiyi ağırlayan şehirde ekonomik, orta ve lüks araç seçeneklerinin yer aldığı araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz. Firmalar fuar, seminer ve kongreler için taşımacılık hizmetleri de veriyor. Eğer şehre uçakla gidecekseniz aracınızı sivil uçuşlara yeni açılan Cengiz Topel Havalimanı'ndan teslim alabilirsiniz. Fiyatlar Türkiye ortalamasında ve en hesaplı araç modellerini 80-100 TL arasında değişen günlük bedellerle kiralayabilirsiniz.

Kocaeli Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Pergamon Rent a Car Pergamon Rent a Car Merkez 80 TL 70 TL 60 TL   (0537) 893 53 33 Detay
Wolf Rent a Car Wolf Rent a Car İzmit Sorunuz       (0262) 324 96 68 Detay
Elite Group Rent a Car Elite Group Rent a Car Şekerpınar Sorunuz       (0262) 644 75 50 Detay

Kocaeli Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Pergamon Rent a Car

Pergamon Rent a Car

2000 yılından bu yana ilde faaliyet gösteren Pergamon Rent a Car adrese teslim, transfer ve şoförlü araç kiralama hizmetleri sağlıyor. Firmanın şehir merkezinde bulunan ofisi gece 12'ye kadar açık ve telefonla 24 saat hizmet alabilirsiniz. Filosunda bulunan en ucuz araç seçenekleri ise Fiat Doblo, Fiat Albea, Reanult Clio ve Hyundai Era. Passat gibi modelleri ve Hyundai Starex minibüsü yine Pergamon'dan kiralayabilirsiniz.  
Adres: Şirintepe Mahallesi No:37 / Kocaeli
Tel: (0537) 893 53 33
Web: pergamonrentacar.com
Wolf Rent a Car

Wolf Rent a Car

Merkezi İzmit'te bulunan firma full kaskolu araçları sınırsız kilometreli ve navigasyonlu olarak kiralıyor. Ayrıca sürücülü ve filo kiralama gibi hizmetleri de mevcut. İller arası veya şehir içi transfer, VIP transfer ve kongreler, organizasyonlar ve fuarlar için sürücülü araç hizmetleri alabilirsiniz. Wolf Rent a Car Ford Focus, Ford Fiesta, Hyundai Getz binek modelleri ve Porsche Cayenne lüks, Fiat Fiorino hafif ticari araçları da barındırıyor.  
Adres: Ömer Ağa Mah. D-100 Karayolu Bağkur Bina Yanı No:41 İzmit / Kocaeli
Tel: (0262) 324 96 68
Web: wolfrentacar.com
Elite Group Rent a Car

Elite Group Rent a Car

Elite Grup bünyesinde ekonomik araçlardan bazılar Fiat Albea, Ford Fiesta, Renault Clio, Opel Corsa, Hyundai Getz ve Wv Polo. Firma havaalanları otel arasında ve şehir içinde transfer yapıyor. Şoförlü hizmetleri özel günler ve toplantılar içinde kullanabilirsiniz. Firma ayrıca 10 gün ve daha uzun süreler için yapılan kiralamalarda ücretsiz GPS kullanımı sunuyor. Sitelerinde bulunan form ile online rezervasyon yapabilir ve firmaya telefonla 24 saat ulaşabilirsiniz.  
Adres: Şeker Pınar Göçmen Konutları B Blok No:12 D- 1 Şekerpınar / Kocaeli
Tel: (0262) 644 75 50
Web: eliteturizm.com
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.