İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Bölgenin önemli şehirleri arasında yer alan Malatya yerel, ulusal ve uluslararası araba kiralama firmalarının merkezi konumunda. İl'de aşağı yukarı aradığınız her modeli kiralık olarak bulmanız mümkün. Ekonomik seçeneklerin yanı sıra transferler için minibüs ve otobüsler, VIP araçlar, konferans ve fuar organizasyonları için toplu taşıma hizmetleri, şoförlü kiralama ve şirketlere filo kiralama gibi sektörle ilgili tüm hizmetleri şehirde ofisi bulunan firmalardan alabilirsiniz. Yüksek - düşük sezon uygulaması yok ve yıl boyunca fiyatlar sabit. Firmaların hemen hepsi şehir merkezinde 34 km uzaklıkta bulunan Malatya havalimanına araç teslimatını ücretsiz olarak yapıyor ve çevre bölgelere araç teslimatını küçük bir bedelle gerçekleştiriyorlar.

Malatya Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Grand Rent A Car Grand Rent A Car Merkez 110 TL       (0422) 326 44 66 Detay
Klass Oto Kiralama Klass Oto Kiralama Merkez Sorunuz       (0422) 321 77 94 Detay
Bayram Oto Kiralama Bayram Oto Kiralama Merkez Sorunuz       (0422) 323 02 96 Detay
Biss Oto Kiralama Biss Oto Kiralama Merkez Sorunuz       (0422) 323 02 96 Detay
Formula Oto Rent a Car Formula Oto Rent a Car Merkez Sorunuz       (0422) 211 80 81 Detay

Malatya Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Grand Rent A Car

Grand Rent A Car

Malatya merkez, MAŞTİ ve havaalanına aracınızı ücretsiz olarak teslim alabilirsiniz. Filo, otobüs ve şoförlü kiralama çözümleri de sunan firmanın online rezervasyon sistemi mevcut. Ödemelerinizi kredi kartlarına 5 taksitle yapmanız mümkün. 7/24 ulaşabileceğiniz firmanın araçları arasında Toyota Corolla, Ford Connect, Fiat Linea ve Albea, Hyundai Era ve Ford Focus gibi ucuz seçenekler yer alıyor. Ücretli olarak seyahat sigortası, bebek koltuğu, KGS kartı, navigasyon cihazı temin edebilirsiniz.  
Adres: Salköprü Mah. Çevreyolu Altı Yalçın Apt. Altı No:27 / Malatya
Tel: (0422) 326 44 66
Web: grandotokiralama.net
Klass Oto Kiralama

Klass Oto Kiralama

Oto kiralama, oto kuaförü ve bölgede günübirlik tur organizasyon hizmetleri de veren Klass Oto Kiralama havaalanında transferler de yapıyor. Firmanın kiralık araçları arasında Doblo, Linea, Megane, Symbol, Albea gibi modelleri bulabilirsiniz. Kurumsal kiralama da yapan firma uzun dönemli kiralamalarda indirimli fiyatlar uyguluyor. Klass'ın sitesinde bulunan formla araç kiralama tabeli yapabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.  
Adres: Şifa Mah. Tekel Sok. No:33 / Malatya
Tel: (0422) 321 77 94
Web: klassotokiralama.com
Bayram Oto Kiralama

Bayram Oto Kiralama

1997 yılından bu yana Malatya merkezli olarak hizmet veren Bayram Oto Kiralama havaalanı transferleri, filo kiralama, günlük veya uzun dönem kiralama hizmetleri alabileceğiniz bir firma. Her sınıftan, her bütçeye göre araç modellerinin mevcut olduğunu belirtmişler ancak araçlar ve fiyatlar sitelerinde bulunmadığından bunları ancak telefonla öğrenebilirsiniz.  
Adres: Ankara Asfaltı Eski Otogar Karşısı Merkez / Malatya
Tel: (0422) 323 02 96
Web: bayramotokiralama.com
Biss Oto Kiralama

Biss Oto Kiralama

Toplu taşıma hizmetleri veren ve arazi araçları da kiralayan firma 2006 yılında kurulmuş. Sitelerinde hangi modellerin bulunduğu tam olarak belirtilmemiş ve fiyatlar yer almıyor ancak binek modeller ve çeşitli kapasitelerde minibüslerinin bulunduğu galeri fotoğraflarından anlaşılıyor. Model bilgileri ve fiyat seçenekleri hakkında bilgiler almak için aşağıdaki numaradan firmaya ulaşabilirsiniz.  
Adres: Ankara Asfaltı Eski Otogar Karşısı / Malatya
Tel: (0422) 323 02 96
Web: bissoto.com
Formula Oto Rent a Car

Formula Oto Rent a Car

Firmanın web sitesinde kiralama fiyatları hakkında bir bilgi bulunmuyor ancak bazı araç modelleri şu şekilde; Fiat Doblo, Peugeot Partner, Clio Symbol, Hyundai Accent, Hyundai Era. Bu modellerin benzinli, dizel ve otomatik vitesleri de firmanın filosunda bulunuyor. Sitede yer alan online rezervasyon formu arızalı fakat iletişim sayfasında bulunan formu doldurabilirsiniz.  
Adres: Sıtmapınarı Terminal Cd. No:1 / Malatya
Tel: (0422) 211 80 81
Web: formulaoto.com
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.