İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Son yıllarda bölgeye yapılan kültür turlarının merkezi haline gelen şehir turizm sektörünün canlanmasıyla birlikte hızla gelişen araç kiralama sektörüne de ev sahipliği yapıyor. Son 10 yılda şehirde pek çok araç kiralama firması kuruldu ve havalimanının açılmasıyla uluslararası firmalarda şehirde ofis açmaya başladı. Mardin merkezli firmalar sadece binek araçlar kiralamıyor. Tur organizasyonları için yeni modellerde minibüs, midibüs ve otobüs seçeneklerini yine bu firmalarda bulabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine, diğer illere ve otelinize transfer hizmeti alabileceğiniz firmaların araç filolarında 4x4 seçenekleri, lüks araçlar ve hafif ticarilerde yer alıyor. Turizm nüfusunun arttığı yaz aylarında fiyatlarda bir miktar artış yaşanabilir.

Mardin Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Karataş Turizm Karataş Turizm Yenişehir 70 TL 65 TL 65 TL 60 TL (0482) 212 64 01 Detay
Altun Rent a Car Altun Rent a Car Yenişehir 75 TL 75 TL 60 TL 50 TL (0482) 212 43 40 Detay
İnadına Oto Kiralama İnadına Oto Kiralama Yenişehir 70 TL
70 TL
65 TL 60 TL (0482) 212 91 47 Detay
Avis Mardin Havalimanı Avis Mardin Havalimanı Mardin Havalimanı Sorunuz       (0482) 312 10 47 Detay

Mardin Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Karataş Turizm

Karataş Turizm

Karataş Turizm sadece oto kiralama hizmetleri vermiyor. Bölgede kültür turları, GAP turu organizasyonları, karayoluyla yurtdışına kültür turları düzenliyorlar. Ayrıca şehir içindeki seminer, toplantı ve diğer organizasyonlar için şoförlü minibüs ve otobüs hizmetlerini yine 2001 yılından beri sektörde hizmet veren firmadan temin edebilirsiniz. Hesaplı modelleri arasında Fiat Punto Evo, Hyundai Era, Renault Clio ve Peugeot 206 bulunuyor. Tur için kullanılan araçlar hakkında fiyat bilgilerini telefonla öğrenebilirsiniz.  
Adres: 13 Mart Mahallesi İsra Sitesi H Blok Kat:1 No:1 Yenişehir / Mardin
Tel: (0482) 212 64 01
Web: mardinkaratasturizm.com
Altun Rent a Car

Altun Rent a Car

Altun'un modelleri genel itibariyle hesaplı, ekonomik yakıtlı binek araçlar. Site üzerinde yer alan iletişim formundan araç talebi gerçekleştirebilirsiniz. Firma kredi kartı, Travellers Cheque, Euro Cheque kabul ediyor. Araç seçenekleriniz Renault Laguna, Mehane, Clio, Oepl Asta, Peugeot Partner, Hyundai Accent Era. Yeni model arabalar detaylı temizliği yapıldıktan sonra müşteriye teslim ediliyor ve tamamının periyodik bakımları yapılmış. En az kiralama 24 saat olarak belirlenmiş.  
Adres: Derman Polikliniği Yanı Yuvam Apartmanı Altı Yenişehir / Mardin
Tel: (0482) 212 43 40
Web: altunrentacar.com
İnadına Oto Kiralama

İnadına Oto Kiralama

Firmanın araç yelpazesi şu şekilde Kia Sorento otomatik vites jip, otomatik vites Passat, ekonomik Era, Peugeot 307, Megane Sedan, Clio ve lüks Mercedes C180. Yine günlük turlar için firmadan 24, 52 ve 17 kişi kapasiteli minibüsler ve otobüsler kiralayabilirsiniz. İnadına Oto Kiralama sadece Mardin’de değil tüm Güneydoğu bölgesinde faaliyet gösteriyor. Aracınızı çevre illerden de teslim alabilirsiniz.  
Adres: Yenişehir Polis Karakolu Yanı Umut Apt. Altı No:6 Yenişehir / Mardin
Tel: (0482) 212 91 47
Web: inadinaotokiralama.com
Avis Mardin Havalimanı

Avis Mardin Havalimanı

Oto kiralama alanında dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Avis'in Mardin havaalanında da bir ofisi bulunuyor. Firmadan yapacağınız kiralamalarda hizmet kalitesi avantajının yanı sıra kredi kartlarına özel taksitler ve ekstra puanlar, otel indirimleri, avantajlı uçak bileti gibi pek çok kampanya ve fırsatı sunması. Avis kartınız varsa bir sonraki kiralamanızda indirimler kazanabilirsiniz. Aracınızı online olarak seçebilir ve ön ödemeli kiralama yapabilirsiniz. Fiyatlar için web sitesini ziyaret ediniz.  
Adres: Mardin Havalimanı Ofisi İç Hatlar Terminali / Mardin
Tel: (0482) 312 10 47
Web: avis.com.tr
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.