İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Henüz Mersin'de yapılması planlanan Çukurova Havalimanı tamamlanmadı ancak Mersin merkezli araç kiralama firmaları 65 kilometre uzaklıkta bulunan Adana Havalimanı'na ücretsiz araç teslimatı yapıyor. Ayrıca havaalanına grupla gelecekseniz çeşitli kapasitelerde minibüslerle veya VIP yolcular için lüks minibüslerle transfer hizmeti alabilirsiniz. Şehirde genel olarak otomatik ve düz vites seçenekleriyle ekonomik araçlar kiralanıyor ancak bu orta ve üst sınıf araçlarla, 4x4 araçları bulamayacağınız anlamına gelmiyor. Şehir içindeki noktalar arasında ya da Mersin çıkışlı olarak diğer illere şoförlü araç kiralayabilirsiniz. İlde kiralama fiyatları en düşük 70-90 TL arasında seyrediyor.

Mersin Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Yüksel Rent a Car Yüksel Rent a Car Merkez 80 TL 70 TL 60 TL   (0324) 328 68 34 Detay
Demirkesen Oto Kiralama Demirkesen Oto Kiralama Merkez 80 TL       (0324) 337 20 19 Detay
Akay Oto Kiralama Akay Oto Kiralama Merkez 75 TL       (0324) 359 54 51 Detay
Kubat Oto Kiralama Kubat Oto Kiralama Merkez Sorunuz       (0324) 232 27 27 Detay
Bilen Otomotiv Bilen Otomotiv Merkez Sorunuz       (0324) 238 34 74 Detay

Mersin Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Yüksel Rent a Car

Yüksel Rent a Car

Kısa dönem ve aylık olarak kiralama yapabileceğiniz Yüksel Rent a Car Adana havaalanından transfer, minibüs kiralama, şoförlü araç çözümleri de sunuyor. Organizasyonlar ve transferler için kiraladıkları minibüslerin 9+1, 6+1 VİP seçenekleri mevcut. Binekleri ise Volkswagen Passat, Renault Megane, Honda Civic, Fiat Albea Dizel, Hyundai Getz gibi modellerden oluşuyor. Rehberlik, tur hizmetleri ve diğer araçlar hakkında bilgileri firmadan alabilirsiniz.  
Adres: Atatürk Cad. Müftü Apt. Altı No:114/B / Mersin
Tel: (0324) 328 68 34
Web: yukselrentacar.com
Demirkesen Oto Kiralama

Demirkesen Oto Kiralama

Dizel, benzin ve LPG araçlarla Mersin merkezli olarak faaliyet gösteren Demirkesen Oto Kiralama filosunda Ford Focus, Toyota Corolla, Hyundai Accent Era, Ford Fusion ve Fiat Fiorino gibi modeller bulunuyor. İnternet sitesi üzerinden rezervasyon imkanı yok ancak firmanın 0541 510 07 90 numaralı mobil telefonundan 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz.  
Adres: Zeytinlibahçe Cad. Demirkesen Işhanı No:2 / Mersin
Tel: (0324) 337 20 19
Web: demirkesenotokiralama.com
Akay Oto Kiralama

Akay Oto Kiralama

Akay Oto Kiralama'da benzinli ve dizel, farklı segmentlerde binek araçlar bulabilirsiniz. Şu anda en hesaplı araçlar arasına Linea, Era, Fiorino bulunuyor. İnternet sitesinde bulunan formla online olarak istediğiniz aracı seçebilirsiniz. Firma size daha sonra mail ya da telefonla geri dönerek aracın uygun olup olmadığı ve kiralama fiyatı hakkında bilgi veriyor. Mersin merkez dışında Tarsus'ta da bir şubeleri var.  
Adres: Gmk Bulvarı Fatih Mah. Batmaz Apt. No:567/B / Mersin
Tel: (0324) 359 54 51
Web: akayotokiralama.com
Kubat Oto Kiralama

Kubat Oto Kiralama

Adresinizden havaalanına şoförlü araçla transfer, VIP minibüs kiralama ve bireysel ekonomik araç seçenekleri sunan Kubat hafif ticari ve 4x4 modelleri de kiralıyor. 1998 yılında kurulan firmanın bazı araç markaları ve modelleri ise şu şekilde; Hyundai Era, Fiat Albea, Chevrolet Cruze, Ford Focus, ticarilerde Fiat Doblo ve Fiorino, orta sınıf bineklerde Fiat Linea, Ford Fiesta, Mercedes Vito minibüs ve Hyundai Tuscon 4x4. Fiyatları firmayı aşaığdaki numaradan arayarak alabilirsiniz.  
Adres: Camii Şerif Mah. 5212 Sk. Zeki Sabah İşhanı Zemin Kat / Mersin
Tel: (0324) 232 27 27
Web: mersinkubatotokiralama.com
Bilen Otomotiv

Bilen Otomotiv

Uluslararası oto kiralama firması Budget Rent a Car'ın M:ersin temsilcisi olan Bilen Otomotiv pek çok araba markasının yetkili satış ve servis temsilciliğini yürütmekte. 2007 yılında araç kiralama sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmanın otomatik ve düz bineklerden ticarilere, minibüslerden kamyonet ve vanlara kadar farklı seçenekleri bulunuyor. Kiralık araç modelleri ve fiyatları telefonla öğrenebilirsiniz.  
Adres: H.Okan Merzeci Bulvarı No:449 / Mersin
Tel: (0324) 238 34 74
Web: bilenoto.com.tr
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.