İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Trabzon, Artvin, Bayburt ve Erzurum ile sınırları bulunan şehirde ekonomik araç kiralayabileceğiniz firmalar mevcut. Bu firmalardan bazıları Rize ve çevresine tur hizmetleri de veriyor. İlde bulabileceğiniz en hesaplı araç modelleri Fiat Albea, Reanult Clio ve Hyundai Era. KDV, sigorta dahil günlük 100 TL altında araçlar bulabilirsiniz. Eğer Rize merkezli firmalarda aradığınız model bulunmuyorsa daha fazla seçeneğin yer aldığı Trabzon'daki firmaların filolarına bakabilirsiniz.

Rize Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Yeşil Car Turizm Yeşil Car Turizm Merkez 90 TL 85 TL 80 TL 75 TL (0464) 213 34 68 Detay
Kurt Tur Kurt Tur Merkez 80 TL       (0464) 217 15 78 Detay
Dede Oto Kiralama Dede Oto Kiralama Merkez 90 TL       (0464) 213 17 18 Detay
Ayala Tur Ayala Tur Merkez Sorunuz       (0464) 214 22 00 Detay

Rize Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Yeşil Car Turizm

Yeşil Car Turizm

TURSAB'a bağlı turizm acentesi olarak hizmet veren firma Ayder Turları, Zilkale, Çamlıhemşin turları da düzenliyor. Web sitesinde bulunan referanslar sayfasında firmanın daha önce çalıştığı firmalar hakkında bilgiler bulabilirsiniz. En hesaplı modelleri Hyundai Era benzinli, benzinli Skoda Fabia 1.4, Megane 1.6, dizel Hyundai Accent ve Hyundai Era. Yeşil Car filo ve sürücülü kiralama hizmetleri de veriyor.  
Adres: Ekremoran Mah. Menderes Bulvarı No:242 / Rize
Tel: (0464) 213 34 68
Web: yesilcar.com
Kurt Tur

Kurt Tur

2010 yılında kurulan Kurt Tur'dan haftanın 7 günü 24 saat telefonla araç ayırtabilirsiniz. Araçları full kaskolu ve seçenekler arasında Clio, Seat, hafif ticariler ve minibüsler bulunuyor. Uzun süreli kiralamalar için firmayı arayarak indirimli fiyat alabilirsiniz. Günlük km limiti 600. Firma en az 5 yıllık ehliyet istiyor. İnternet üzerinden rezervasyon hizmeti bulunmuyor.  
Adres: Piriçelebi Mah. Alikoğlu Cad. Yeni Belediye Altı / Rize
Tel: (0464) 217 15 78
Web: otokiralamarize.com
Dede Oto Kiralama

Dede Oto Kiralama

2008 yılında kurulan ve Rize'de hizmet veren Dede Oto Kiralama Hyundai Era, Citroen C4, Clio, Fiat Albea, Peugeot 206, Cherry Alia, Mercedes C200, Renault Megane modelleriyle hizmet veriyor. Firmada 100 TL'nin altında kiralıklar bulabilirsiniz. Bir haftadan uzun kiralamalarda ya da aylık olarak kiralamayı düşünüyorsanız fiyatlar için aşağıdaki numaradan Dede Oto Kiralamaya ulaşabilirsiniz.  
Adres: Çarşı Mah. Atatürk Cad. Karakaş Iş Hanı / Rize
Tel: (0464) 213 17 18
Web: dedeotokiralama.com
Ayala Tur

Ayala Tur

Ayala Tur sadece araba kiralama firması değil. Geniş filosuyla bu hizmetlerin yanı sıra bölge turları, tur organizasyonları, uçak bileti rezervasyonu gibi hizmetleri de alabilirsiniz. 1995 yılından beri turizm acentesi olarak faaliyet gösteren Ayala Tur'un araçları arasında 4x4'leri ve binek modelleri bulabilirsiniz. Ancak firmanın web sitesinde tüm araçlar ve kiralama fiyatları bulunmuyor. Telefonla ulaşarak mevcut araç bilgilerini alabilirsiniz.  
Adres: M.Fevzi Çakmak Cad.Halk Bank Yanı Merkez / Rize
Tel: (0464) 214 22 00
Web: ayalatour.com
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.