İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Samsun'da hizmet veren araba kiralama firmalarında uygun günlük fiyatlarla orta ve ekonomik sınıf araçlar bulabilirsiniz. Yine aynı firmalarda VIP havaalanı transfer, şoförlü araç kiralama, havaalanında yolcu karşılanması, minibüsle yolcu transferi, şehir turları için araç temini gibi pek çok hizmet veriliyor. Ayrıca şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunan Çarşamba Havalimanı ve Samsun Otogarı'na aracınızı ücretsiz teslim ediyorlar ve geri teslim alıyorlar. Araç kiralama fiyatları hesaplı ve uzun dönemli kiralamalarda oldukça avantajlı. Aşağıda bulunan fiyatların bazılarına KDV dahil değil ve sigorta için ek ödeme yapmanız gerekebilir. Net fiyat almak için firmalarla görüşmelisiniz.

Samsun Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Volkan Oto Kiralama Volkan Oto Kiralama İlkadım 80 TL 65 TL 55 TL 55 TL (0362) 234 49 39 Detay
Anatolia Oto Kiralama Anatolia Oto Kiralama Merkez 75 TL 70 TL 60 TL 55 TL (0362) 231 44 52 Detay
Şimşek Oto Kiralama Şimşek Oto Kiralama Merkez 35 Euro 35 Euro 30 Euro 25 Euro (0362) 231 51 81 Detay
Yetkin Rent A Car Yetkin Rent A Car Merkez 80 TL   60 TL   (0362) 234 00 01 Detay

Samsun Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Volkan Oto Kiralama

Volkan Oto Kiralama

Günlük, haftalık ve aylık kiralama hizmetleri veren firmanın havaalanı transfer, VIP araç ve şoförlü araç kiralama hizmetleri de mevcut. Ayrıca çeşitli yolcu kapasitelerinde VIP ve normal minibüs kiralama hizmetlerini Volkan Oto Kiralamadan alabilirsiniz. Firmanın fiyatlı makul ve uzun dönemli kiralamalarda hesaplı fiyat seçenekleri var. Aracınızı Samsun otogarı veya havaalanına ücretsiz teslim ediyorlar.  
Adres: Karadeniz Mah Aziziye Cad. No.30 İlkadım / Samsun
Tel: (0362) 234 49 39
Web: volkanotokiralama.com
Anatolia Oto Kiralama

Anatolia Oto Kiralama

Şirketler için filo kiralama hizmetlerinin yanı sıra bireysel kısa ve uzun dönem araba kiralama hizmetleri veren firmanın ekonomik araç seçenekleri bulunuyor. Dilerseniz şoförlü kiralama ve transfer hizmetleri alabilirsiniz. Anatolia bebek koltuğundan ücret talep etmiyor ve 4x4'le hafif ticari araçları mevcut. Site üzerinden rezervasyon yapılmadığı için firmaya telefonla ulaşabilirsiniz. Şu anda firmanın en ucuz fiyatlı günlük aracı Fiat Albea.  
Adres: Karadeniz Mah. Lise Cad. No: 14/E / Samsun
Tel: (0362) 231 44 52
Web: anatoliarentacar.net
Şimşek Oto Kiralama

Şimşek Oto Kiralama

Samsun'da 1997 yılında kurulan Şimşek Oto Kiralama full kaskolu araçlarla havaalanı ücretsiz teslim hizmetleri vermekte. Dilerseniz havalimanından şoförlü araçlar ile yolcunuzu karşılayıp şehir içindeki adrese transferini gerçekleştiriyorlar. Clio Symbol ve Albea gibi hesaplı araçlar haricinde Opel Vectra, Hyundai Starex, Ford Tourneo Connect, Peugeot Partner gibi farklı modelleri Şimşek'in araçları arasında bulabilirsiniz.  
Adres: Hürriyet Mah. Çatal Geç. No:7 Modern Paz. Kavşağı / Samsun
Tel: (0362) 231 51 81
Web: simsekotokiralama.com
Yetkin Rent A Car

Yetkin Rent A Car

Servis bakımlı ve full kaskolu araçları oto kiralama hizmetleri veren firma Ücretsiz bebek koltuğu, kış aylarında kar lastiği gibi uygulamalar ve her keseye uygun araç seçenekleri ile faaliyet gösteriyor. Araç seçenekleri arasında BMW X5, Mercedes Vito VIP, Passat gibi modellerin yanında ekonomik Albea ve Symbol gibi modelleri bulabilirsiniz. Filosunda hafif ticariler ve çeşitli yolcu kapasitelerinde minibüslerde mevcut.  
Adres: Karadeniz Mah. Gazi Caddesi N:170 / Samsun
Tel: (0362) 234 00 01
Web: yetkinrentacar.com
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.