İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Şanlıurfa merkezde bulunan firmalar şehir merkezine 35 kilometre uzaklıkta yer alan GAP havaalanından 4 kişilik binek araçlarla veya minibüslerle transfer hizmeti veriyor. Bebek koltuğu, navigasyon cihazı gibi ekstra hizmetleri bazı firmalar kiralama fiyatına dahil ediyor. Net bir bilgi için kiralama yapmandan önce firmadan konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Online rezervasyon hizmeti veren firma sayısı az olduğundan güncel fiyatlar ve mevcut araçlar için yine firmalara telefonla ulaşmanız gerekiyor.

Şanlıurfa Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Güç Rent A Car Güç Rent A Car Merkez 84 TL       (0414) 313 03 00 Detay
Sun Rent A Car Sun Rent A Car Havalimanı Sorunuz       (0414) 315 15 16 Detay

Şanlıurfa Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Güç Rent A Car

Güç Rent A Car

Renault Clio, Hyundai Accent Blue, Hyundai i20, Ford Focus, Peugeot 208, Kia Cerato gibi maarka ve modelleri bulabileceğiniz Güç Rent A car araçları havaalanı ve otogar ücretsiz teslim, sınırsız km ile kiralıyor. Ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Site üzerinde online rezervasyon seçeneği yok, aracınızı telefonla arayarak ayırtabilirsiniz.  
Adres: Merkez / Ş.Urfa
Tel: (0414) 313 03 00
Web: gucrentacar.com
Sun Rent A Car

Sun Rent A Car

Urfa Havaalanı ve şehir merkezinde bulunan ofisleriyle hizmet veren Sun Rent A Car aynı zamanda Urfa turları hizmetleri de veriyor. Bireysel kısa dönem, uzun dönem kiralama ve kurumsal filo kiralama hizmetleri bulabileceğiniz Sun Rent A Car'ın web sitesi üzerinden araç rezervasyonu yapabilirsiniz. Geniş araç filosunda ucuz günlük araç seçenekleri mevcut.  
Adres: Şanlıurfa Havalimanı İç Hatlar / Ş.Urfa
Tel: (0414) 315 15 16
Web: urfahavaalaniarackiralama.com
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.