İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Sivas şehir merkezinde otomatik ve düz vites, benzinli veya dizel, hesaplı araç seçeneklerini bulunduran firmalar mevcut. Ayrıca toplantılar için minibüs ve otobüsle taşıma, özel günler için VIP şoförlü araç kiralama gibi hizmetler yine bu firmalar tarafından veriliyor. Aracınızı şehir merkezindeki noktalardan, havaalanından veya otogardan ekstra bir ücret ödemeden teslim alabiliyorsunuz. Şehirde en ekonomik araç kiralama fiyatları günlük olarak 80-100 TL arasında.

Sivas Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Erdemcan Rent a Car Erdemcan Rent a Car Merkez 70 TL       (0346) 221 83 61 Detay
Eren Rent a Car Eren Rent a Car Merkez Sorunuz       (0535) 326 21 35 Detay
Sezer Rent A Car Sezer Rent A Car Merkez Sorunuz       (0346) 223 55 22 Detay
Prestij Rent a Car Prestij Rent a Car Merkez Sorunuz       (0346) 223 83 19 Detay

Sivas Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Erdemcan Rent a Car

Erdemcan Rent a Car

Merkezi Sivas'ta bulunan ve Tokat ofisiyle Tokat'ta da araç kiralama hizmetleri veren Erdemcan Rent A Car aracınızı ücretsiz olarak Havaalanı’na teslim ediyor. Firma aynı zamanda havaalanından Mercedes Vito ve Transporter gibi araçlarla şehir merkezi veya diğer noktalar arasında transfer hizmetleri vermekte. Ucuz kiralık araç seçenekleri arasında Hyundai Era, Hyundai i20, Accent Blue, Fiat Albea, Renault Symbol gibi modeller bulabilirsiniz.  
Adres: Evliya cad. Aral apt. altı No:10 / Sivas
Tel: (0346) 221 83 61
Web: erdemcanoto.com
Eren Rent a Car

Eren Rent a Car

Firma şehir merkezindeki otele veya ofisinize, Sivas havalimanına ve otogarına bedelsiz aracınızı teslim ediyor. Şoförlü kiralama hizmetleri de bulunan Eren Rent A Car'ın modelleri arasında Hyundai ix35, Volkswagen Jetta, Fiat Albea, Hyundai Accent Era, Hyundai Admire, Kia Rio gibi seçenekler yer alıyor. İnternet sitesinde bulunan rezervasyon formuna kiralama yapacağınız tarihleri, ad, soyadı ve telefon numarasını girerek dilediğiniz aracı online olarak rezerve edebilirsiniz.  
Adres: Halil Rıfat Paşa Cad. Özray Apt. Altı / Sivas
Tel: (0535) 326 21 35
Web: sivaserenrentacar.com
Sezer Rent A Car

Sezer Rent A Car

Ford Fiesta, Citroen C5, Ford Focus, Mercedes E220, Clio Symbol, Peugeot, Citroen gibi her bütçe ve ihtiyaca yönelik olarak farklı araç modellerini bulabileceğiniz Sezer Araç Kiralama müşterilerine internet üzerinden 24 saat araç rezervasyon hizmeti sağlıyor. Site üzerinde günlük kiralama fiyatları bulunmadığı için güncel fiyatları firmayı telefonla arayarak öğrenebilirsiniz.  
Adres: Ahmet Yesevi Cad. Nur Apt. Altı / Sivas
Tel: (0346) 223 55 22
Web: sezerrentacar.com
Prestij Rent a Car

Prestij Rent a Car

Hizmet verdiği alanda uzman olan Prestij Rent a Car'da düzenli olarak servis bakımları yapılan araçları 7/24 destek ile uygun fiyatlara kiralamanız mümkün. Site üzerinde günlük, haftalık ve uzun dönem kiralama bedelleri hakkında bir bilgi bulunmadığı için fiyatları firmadan alabilirsiniz. Kiralayabileceğiniz araçlar ise şöyle; Hyundai Era, Fiat Albea, Doblo, Ford Connect, Renault Clio, Kangoo ve Megane.  
Adres: Ahmet Yesevi Cad. Demet Çiçekçilik Yanı Pasaj İçi / Sivas
Tel: (0346) 223 83 19
Web: sivasotokiralama.net
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.