İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
İl merkezi ve Tokat havalimanı içerisinde ekonomik araçları bulabileceğiniz firmalar yer alıyor. Bazı firmalar Sivas havalimanına da araç teslimatı hizmeti veriyor. Şehirde en çok bulunan kiralıklar Fiat'ın az yakıt tüketen benzinli ve dizel modelleri. Bölge turları veya havaalanı transferleri için farklı yolcu kapasitelerinde minibüsleri yine Tokat'ta hizmet veren firmaların filolarında bulabilirsiniz.

Tokat Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Erdemcan Oto Kiralama Erdemcan Oto Kiralama Merkez 60 TL 60 TL 60 TL   (0356) 212 28 44 Detay
Piramit Rent a Car Piramit Rent a Car Merkez Sorunuz       (0356) 213 26 85 Detay

Tokat Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Erdemcan Oto Kiralama

Erdemcan Oto Kiralama

Tokat ve Sivas havaalanlarına araç teslimatını bedelsiz olarak gerçekleştiren Erdemcan VIP müşterileri için Mercedes Vito'yla şoförlü transfer hizmetleri veriyor. Firmanın araçları genel olarak ucuz kiralayabileceğiniz, yeni model bineklerden oluşuyor. Bu modeller içinde Fiat Albea, Fiat Linea 1.3 Multijet, Fiat Palio 1.4 Fire, Fiat Linea Multijet 1.6 gibi modeller bulunuyor. Transit Connect hafif ticari ve çeşitli kapasitelerde minibüsleri firmadan kiralayabilirsiniz.  
Adres: G.O.P. Bulvarı Bağ-kur Evleri Altı NO : 83/C Merkez / Tokat
Tel: (0356) 212 28 44
Web: erdemcanoto.com
Piramit Rent a Car

Piramit Rent a Car

Havaalanından şehre servis ve şehir merkezinden civar bölgelere transfer hizmetleri veren Piramit kış aylarında indirimli fiyatlar uyguluyor. Bazı özel günlerde, resmi tatillerde, dini tatillerde özel kampanyalar bulabilirsiniz. Arızalarda araç yenileme, kışın kar lastiği, full kaskolu araçlar, çocuk koltuğu gibi hizmetler ücretsiz olarak veriliyor. Yol yardım ekibi 24 saat kullanılabiliyor ve havaalanına araç teslimatı yapılıyor. Firmadan en az 24 saatlik kiralama yapılabiliyor.  
Adres: Niksar Yolu Kavşağı Çeçenistan Cad. Kuşat Ap. Altı C Blok No:1 / Tokat
Tel: (0356) 213 26 85
Web: piramitrentacar.com
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.