İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Trabzon araba kiralama firmaları genellikle şehir içinde bulunan otellere, ofislere ve Trabzon havalimanına yapılan araç teslimatında ücret talep etmiyor. Ayrıca haftalık ve aylık kiralamalarda kampanyalı fiyat seçenekleri bulabilirsiniz. Ofisleri şehir merkezinde bulunan firmalardan bazılarının havaalanı ofisleri de mevcut. Eğer yoğunluktan dolayı havaalanında araç bulamazsanız şehir merkezindeki firmaları arayabilirsiniz. Turizm merkezleri gibi yüksek sezon düşük sezon fiyat uygulaması olmayan firmalar çoğunlukla ekonomik fiyatlarla hizmet veriyor.

Trabzon Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Vip Oto Kiralama Vip Oto Kiralama Merkez 50 TL       (0462) 321 25 51 Detay
Mert Oto Kiralama Mert Oto Kiralama Havalimanı Sorunuz       (0462) 332 02 02 Detay
Park Tur Rent A Car Park Tur Rent A Car Merkez Sorunuz       (0462) 326 22 77 Detay

Trabzon Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Vip Oto Kiralama

Vip Oto Kiralama

Günlük ve uzun dönem araç kiralama hizmeti veren firma ayrıca Trabzon havalimanından 24 saat şoförlü transfer hizmeti veriyor. Dilerseniz havaalanına ya da otelinize ücretsiz araç teslimi yaptırabilirsiniz. Vip Oto Kiralamanın araç filosunda Fiat Linea, Skoda Fabia, Toyota Corolla gibi binek araçların yanı sıra üst sınıf binekler ve minibüslerde bulunuyor. Uzun dönem kiralamalar için özel fiyat alabilirsiniz.  
Adres: Gazipaşa Cad. No:6 / Trabzon
Tel: (0462) 321 25 51
Web: trabzonkiralama.com
Mert Oto Kiralama

Mert Oto Kiralama

Trabzon havalimanı iç hatlar geliş terminalinde bulunan ofisiyle faaliyet gösteren Mert Oto Kiralama bireysel araba kiralama hizmetlerinin yanı sıra bireysel veya gruplara paket tur ve otel rezervasyon hizmetleri de veriyor. Firmanın araçları arasında Mercedes, Audi, Range Rover, Porsche, BMW gibi orta ve üst sınıf araçların yanında ekonomik seçeneklerde mevcut. Firmanın internet sitesi üzerinde aracınızı online olarak ayırtabilirsiniz.  
Adres: Trabzon Havalimanı İç Hatlar / Trabzon
Tel: (0462) 332 02 02
Web: mertcarrental.com

Park Tur Rent A Car

Araba kiralama servisinin yanı sıra yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti rezervasyonu hizmeti de veren Park Tur’un Ofisi Trabzon havaalanı ve şehir merkezinde olmak üzere iki ofisi bulunuyor. Ucuz günlük araba kiralama hizmetleri haricinde Porsche, Honda Crv, Nissan Kashkai gibi lüks araçları da firmanın filosunda bulmanız mümkün. Ayrıca çeşitli markaların ticari araç modelleri Park Tur'un araç filosunda yer alıyor. Uzun dönemli kiralamalarınız için firmadan indirimli fiyat teklifi alabilirsiniz.  
Adres: Gazipaşa Caddesi No: 8/F / Trabzon
Tel: (0462) 326 22 77
Web: parkotokiralama.com
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.