İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Özellikle yurtdışından gelen turistlerin yoğun ilgi gösterdiği doğa harikası Kapadokya iç turizminde önemli noktaları arasında yer almaktadır. Bununla paralel olarak bölgede araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren firmaların sayısında artış yaşanmaktadır. Bu firmalar, kişisel kiralamalar için binek oto modellerini filolarında bulundururken, bölge turları ve yaklaşık 70 kilometre mesafedeki Kayseri havalimanından transferler için farklı kapasitelerde minibüs, midibüs ve otobüs kiralama hizmetleri de vermekte. 4x4 araçları, VIP minibüsleri ve şoförlü, rehberleri kiralama hizmetlerini yine bu firmalardan sağlayabilirsiniz. Çoğu firma aynı zamanda tur organizasyonları da düzenliyor.

Ürgüp Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Era Rent a Car Era Rent a Car Merkez 70 TL 70 TL 65 TL 62 TL (0384) 341 86 77 Detay
Carnation Rent a Car Carnation Rent a Car Merkez 70 TL 70 TL 65 TL 60 TL (0384) 341 65 56 Detay
Efe Car Rental Efe Car Rental Merkez Sorunuz       (0384) 341 43 35 Detay

Ürgüp Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Era Rent a Car

Era Rent a Car

Rezervasyonlarınızı online olarak yapabileceğiniz firmanın araçları arasında Ford Focus, benzinli düz vites Renault Clio, Renault Fluenze ve MEgane, Jetta, benzinli Linea, Viyo VIP minibüs gibi markalar bulunuyor. Kiralama bedeline sınırsız km, yıol yardımı, kasko dahil. Aracınızda bölge haritasını da bulabilirsiniz. Bölgede yapacağınız turlar için, uzun dönemli kiralamalarınızda, şoförlü araç hizmetlerinde firmadan hizmet alabilirsiniz. Havaalanından transfer, otel ve uçak bileti rezervasyon hizmetleri de veriyorlar.  
Adres: Dua Yeri Mah. İstiklal Cad. No:21 Ürgüp / Nevşehir
Tel: (0384) 341 86 77
Web: erarentacarurgup.com
Carnation Rent a Car

Carnation Rent a Car

Havaalanında transfer, otel rezervasyonu, Kapadokya turları ve balon turu gibi bölgede bulunan aktivitelere rezervasyon yapabileceğiniz Carnation'da çeşitli kapasitelerde minibüsler, VIP araçlar ve binek modeller bulunuyor. Uygun fiyatlı kiralıklar arasında Fiat Palio, Ford Fiesta, Hyundai Getz, Ford Focus gibi modelleri bulabilirsiniz. Dilerseniz firma şoförlü kiralamalarda yapıyor. Bebek koltuğu ücretsiz. 21 günden uzun kiralamalar için firmadan özel fiyat alabilirsiniz.  
Adres: Otogar Yanı Ürgüp / Nevşehir
Tel: (0384) 341 65 56
Web: carnationrentacar.com
Efe Car Rental

Efe Car Rental

Ürgüp merkezli Efe Car Rental Kayseri havalimanı Ürgüp arasında transfer hizmetleri veriyor ve Kapadokya içerisinde bulunan noktalara araç teslimatını ücretsiz yapıyor. Ayrıca aracınızı Nevşehir merkez ve Göreme'den de teslim alabilirsiniz. Grup turları ve toplantılar için minibüs kiralama seçenekleri mevcut. Yabancı dil bilen şoförlerle Kapadokya turu düzenliyorlar. 2009 yılında kurulan firmanın Albea, Accent Era, Ford Focus, Chevrolet Aveo, Ford Fiesta gibi kiralıkları bulunuyor. En ucuz seçenekler ise Clio ve Era.  
Adres: Yeni Hal Mevki No:31 Ürgüp / Nevşehir
Tel: (0384) 341 43 35
Web: eferentacar.com
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 02.12.2014 tarihinde güncellenmiştir.