İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Kültür ve doğa turları için bölgenin önemli noktaları arasında yer alan Van'da yerel araç kiralama firmalarının yanı sıra Van havalimanı ve şehir merkezinde ofisi bulunan uluslararası firmaları bulmak mümkün. Eğer şehre uçakla gelecekseniz ve havaalanında istediğiniz model aracı bulamazsanız merkezdeki firmalar aracınızı merkeze yaklaşık 10 kilometre mesafede bulunan havaalanına teslim ediyorlar.

Van Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Akdamar Turizm Akdamar Turizm Havaalanı 75 TL 70 TL 65 TL   (0432) 212 43 53 Detay
Avis Van Avis Van Havaalanı - Merkez Sorunuz       (0432) 214 63 75 Detay

Van Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Akdamar Turizm

Akdamar Turizm

Türkiye'de de pek çok ilde ve havalimanında hizmet veren uluslararası Europcar'ın Van şubesi olarak faaliyet gösteren Akdamar Turizm'in ofisi Van havaalanı geliş terminalinde bulunuyor. Araç modelleri arasında dizel ve benzinli seçenekleri, otomatik vites binekleri, minibüs ve panelvan araçları bulabilirsiniz. Sitede bulunan rezervasyon formuyla aracı alacağınız yeri, ödeme şeklini, teslimat yerini seçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.  
Adres: Kazim Karabekir Cad. Soydan İş Merkezi No:6 / Van
Tel: (0432) 212 43 53
Web: akdamarturizm.com
Avis Van

Avis Van

Avis firmasının hem Van havalimanı iç hatlar geliş terminalinde hem de Van merkezde bulunan Karaman Oteli içerisinde ofisi bulunuyor. Havalimanı ofisine (0432) 217 88 78 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Firmanın sık sık gerçekleştirdiği kampanyalar ile ilgili güncel indirimleri web sitesinden alabilirsiniz. Ayrıca Avis kart sahiplerine ekstra indirimler ve bazı ücretsiz hizmetler de veriliyor. Yüzlerce araçtan oluşan filosunda her ihtiyaca yönelik olarak bir model bulmak mümkün.  
Adres: Cumhuriyet Cad. Kahraman Oteli / Van
Tel: (0432) 214 63 75
Web: avis.com.tr
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.