Kemer Ucuz Araç Kiralama

Antalya merkeze yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta bulunan Kemer bölgenin en büyük otellerine ve tatil köylerine ev sahipliği yapmakta. Dolayısıyla Kemer merkezli araç kiralama firmalarından civar ilçelere, Antalya merkeze, havalimanına veya otogara transfer hizmeti alabilirsiniz. Aynı şekilde bu firmalardan aracınızı havalimanına teslim etmelerini isteyebilirsiniz. İlçe merkezli oalrak faaliyet gösteren firmaların araç filolarında hesaplı dizel ve benzinli binek modellerin yanı sıra 4×4’ler ve motosikletler de bulunuyor. Fiyatlar genel olarak uygun ancak tatil aylarında artan taleple beraber fiyatlarda %30-%40 arası artıyor. Listemizde bulunan fiyatların aylara göre değişiklik gösterebileceğini unutmayın ve güncel fiyat bilgisi için firmaları arayın.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Kemer Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Reyyan TurizmReyyan TurizmKemer42€37€32€(0242) 825 70 86Detay
Europcar KemerEuropcar KemerKemer28€26€24€(0242) 814 11 40Detay
Kemer Rent a CarKemer Rent a CarKemer30€30€25€(0242) 814 44 02Detay

Kemer Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


REYYAN TURİZM

Paket turlar, havaalanı transferleri, günlük tekne turları ve mavi yolculuk turları, Kemer bölgesinde ev kiralama ve araç kiralama hizmetleri veren Reyyan Turizm Türk Seyahat Acenteleri Derneği (TÜRSAB) üyesi olarak faaliyet gösteriyor. Renault Clio Symbol, Ford Focus, Suzuki Samurai ve farklı minibüs modellerini bulabilirsiniz. Firma ayrıca Yamaha’nın çeşitli modellerde motosiklerini ve bisikler kiralama hizmetleri de veriyor. Antalya Havalimanından Çıralı, Adrasan, Kemer ve Olympos’a kişisel ya da gruplar için transfer hizmeti alabilirsiniz.
Adres: Çıralı Mah. Ulupınar Köyü 07980 Kemer / Antalya
Tel: (0242) 825 70 86
Web: reyyantravel.com

Listeye Geri Dön


EUROPCAR KEMER

Türkiye’de de pek çok ilde kendi ofisi bulunan uluslararası araç kiralama firması olan Europcar’ın Kemer ofisi Amara Wing Resort Hotel’in içinde yer alıyor. Her bütçeye uygun araç seçenekleri ve fiyatları bulabileceğiniz firmanın güncel kampanyalarını internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Firma bireysel kiralama hizmetlerinin yanı sıra şirketlere ve tur operatörlerine de gerekli araçların teminini gerçekleştiriyor.
Adres: Hotel Amara Wing Resort Atatürk Bulvarı N:34 Kemer / Antalya
Tel: (0242) 814 11 40
Web: europcar.com.tr

Listeye Geri Dön


KEMER RENT A CAR

Profesyonel hizmet alabileceğiniz firmalardan biri olan Kemer Rent A Car’da aracınızı kredi kartıyla kiralayabilirsiniz. Fiyatları genel olarak hesaplı olan firmanın filosunda Fiat Albea, Fiat Doblo ve Ford Focus gibi araçlar bulunuyor. Dilerseniz havaalanına araç teslimatı veya burada dilediğiniz noktaya servislerle, binek araçlarla ve kapasitesi 10-44 arasında değişen minibüs ve otobüslerle transfer hizmeti veriyorlar.
Adres: Onno Tunç Cad. Kervansaray İşh. A Blok Kemer / Antalya
Tel: (0242) 814 44 02
Web: kemerrentacar.com

Listeye Geri Dön