Çanakkale Ucuz Araç Kiralama

500 bini aşan nüfusu ve yakın tarihin önemli noktalarından biri olma özelliği ile Çanakkale birçok araç kiralama firmasına ev sahipliği yapıyor. Firmaların araç seçenekleri çoğunlukla ekonomik ,binek araç modellerinden oluşuyor ancak hafif ticari araçlar ve farklı kapasitelerde minibüsler de bulabilirsiniz. Yine şehir merkezli araba kiralama firmaları civar illere ve 1995 yılından bu yana ulusal ve uluslararası yolcu trafiğine açık olan Çanakkale Havaalanı’na ücretli, ücretsiz araç teslimatı yapıyorlar. Bazı firmaların internet sitesinde araç model ve fiyat bilgileri bulunmuyor bu nedenle güncel fiyatları ancak telefonla öğrenebilirsiniz. Özel günleriniz veya günübirlik şehir turları için şoförlü minibüs kiralama hizmeti veren firmaları şehir merkezinde bulabilirsiniz.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Çanakkale Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Abidos Rent a CarAbidos Rent a CarMerkezSorunuzSorunuzSorunuz(0286) 217 43 89Detay

Çanakkale Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


ABİDOS RENT A CAR

Firma yakın havaalanlarına araç teslimatı yapıyor ve araçlarında bebek koltuğu mevcut. Organizasyonlar için şoförlü kiralama ve transfer hizmetleri alabileceğiniz Abidos Rent A Car kış döneminde erken rezervasyon indirimleri de sağlıyor. Filosunda Hyundai Getz, Fiat Albea, Hyundai Accent, Clio Symbol gibi binek araçlar mevcut. İhtiyacınıza göre Fiat Fiorino, Fiat Doblo gibi ticari araçlar da yer alıyor.
Adres: Kemalpaşa Mahallesi. Hamdi Sok. Yılmaz İşhanı No:3 Daire:3 / Çanakkale
Tel: (0286) 217 43 89
Web: abidosrentacar.com

Listeye Geri Dön