Denizli Ucuz Araç Kiralama

Ofisleri çoğunlukla Denizli merkez Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Denizli araba kiralama firmaları kısa ve uzun dönem kiralama hizmetleri ile şehir merkezine 65 kilometre uzaklıkta bulunan Çardak Havaalanı transfer hizmetleri veriyor. Dilerseniz Çardak havaalanına ya da şehir merkezinde bulunan otelinize ücretsiz araç teslimi yaptırabilirsiniz. Ayrıca İzmir ve Antalya gibi civar illere veya bu illerden Denizli’ye transfer hizmeti alabilirsiniz. Firmaların filolarında ise genel olarak ekonomik binek araçlar var ancak minibüs, 4×4 ve spor araçları bazı firmalarda bulmanız mümkün.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Denizli Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Özgür Oto KiralamaÖzgür Oto KiralamaDenizliSorunuzSorunuzSorunuz(0258) 242 82 28Detay
Şükür Oto KiralamaŞükür Oto KiralamaDenizliSorunuzSorunuzSorunuz(0258) 263 64 61Detay
Alp Rent A CarAlp Rent A CarDenizliSorunuzSorunuzSorunuz(0258) 263 49 54Detay

Adana Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


ÖZGÜR OTO KİRALAMA

Renault Clio Symbol, Fiat Albea, Fiat Linea gibi hesaplı günlük kiralama bedelleri bulunan araçların haricinde Bmw Coupe Sport, Peugeot 508 gibi spor üst segment araçları da bulabileceğiniz Özgür Oto Kiralama Denizli’ye en yakın havaalanı olan Çardak havaalanı şehir merkezi arasında ve İzmir, Antalya gibi civr ilçelere transfer hizmetleri de veriyor. Firmanın gruplar için minibüsle transfer hizmeti de var.
Adres: Güven Kolor Karşısı 859 sok. No:1/c / Denizli
Tel: (0258) 242 82 28
Web: ozgurotokiralama.com

Listeye Geri Dön


ŞÜKÜR OTO KİRALAMA

Günlük, haftalık ve aylık araba kiralayabileceğiniz Şükür Oto’nun logolu araç kiralama hizmeti ile hesaplı kiralama imkanı bulabilirsiniz. Ekonomik, orta ve lüks araç seçenekleri ile her talebe yönelik olarak faaliyet gösteren firmanın bazı kredi kartlarına taksitli kiralama seçeneği de bulunuyor. 97 yılında beri bölgede faaliyet gösteren Şükür Oto’nun Denizli merkez ve İncirlipınar’da olmak üzere iki şubesi var.
Adres: Hacıkaplanlar Mah. Atatürk Cad. No:28 / 24 / Denizli
Tel: (0258) 263 64 61
Web: sukuroto.com

Listeye Geri Dön


ALP RENT A CAR

Kaskolu ve trafik sigortalı araçları arasında klasik İmpala’da bulunan firma Hyundai Starex ile şehir merkezi havaalanı ve diğer iller arasında transfer hizmetleri de vermekte. Dizel ve benzinli araç seçeneklerini bulabileceğiniz Alp Rent A Car’ın en uygun fiyatlı seçeneği Renault Clio. Talep ettiğiniz taktirde her noktaya araç teslimatı ve yolcu transferi hizmeti alabilirsiniz.
Adres: Atatürk caddesi No: 23/B / Denizli
Tel: (0258) 263 49 54
Web: alprentacar.com

Listeye Geri Dön