Erzincan Ucuz Araç Kiralama

4×4 araçlar, minibüs, ekonomik, orta ve lüks sınıf araç modellerini Erzincan araba kiralama firmaları filolarında bulmanız mümkün. Firmaların çoğunluğu aracınızı otobüs garına veya şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta bulunan Erzincan Havalimanı’na ücretsiz olarak teslim ediyor ve yine bu noktalardan teslim alıyor. Havaalanı şehir merkezi arasında binek araçlarla ya da 4 kişiden fazla gruplar için minibüslerle transfer hizmeti alabilirsiniz. Genel olarak hesaplı olan kiralama fiyatları sabit ve mevsimsel olarak değişmiyor.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Erzincan Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Hasgüller Oto KiralamaHasgüller Oto KiralamaMerkezSorunuzSorunuzSorunuz(0446) 214 69 71Detay
Sefahan Oto KiralamaSefahan Oto KiralamaMerkezSorunuzSorunuzSorunuz(0446) 223 23 27Detay
Sembol Rent a CarSembol Rent a CarMerkezSorunuzSorunuzSorunuz(0446) 214 69 71Detay

Erzincan Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


HASGÜLLER OTO KİRALAMA

Online rezervasyon yapabileceğiniz firmanın web sitesinde ayrıca 24 saat online destek hizmeti bulunuyor. Hasgüller’den yaptığınız kiralamalarda aracınızı Erzincan ofisten teslim alabilir ya da Erzincan havaalanı, otobüs terminali veya tren garına getirmelerini isteyebilirsiniz. Web sitesi üzerinden telefon numaranızı bıraktığınızda mevcut araçlar hakkında bilgi vermek için sizi geri arıyorlar.
Adres: Fevzipaşa Cad. Fevzipaşa Çarşısı Kat: 1 No:115 / Erzincan
Tel: (0532) 257 00 78
Web: hasgulleroto.com

Listeye Geri Dön


SEFAHAN OTO KİRALAMA

Araçları arasında Hyundai Accent, Elentra, Matrix, i20, i30, Hyundai Getz, Land Rover gibi seçenekler bulunan Sefahan Oto Kiralama ekonomik çözümler sunuyor. 1996 yılından beri sektörde hizmet veren Sefahan ülke genelinde 24 saat ulaşabileceğiniz yol yardım hizmetleri sunuyor ve ihtiyaca göre şoförlü kiralama hizmetleri de veriyor. Sefahan’nın araç kiralama fiyatları hakkında bilgileri firmadan alabilirsiniz.
Adres: Ordu Caddesi Arısan Pasajı No:9/D / Erzincan
Tel: (0446) 223 23 27
Web: erzincandaotokiralama.com

Listeye Geri Dön


SEMBOL RENT A CAR

Erzincan merkez ve havaalanı şubesi bulunan Sembol Rent A Car, Asis Tur ile anlaşmalı olarak araç kiralama ve transfer hizmetleri sağlıyor. Firmadan araç kiraladığınızda herhangi bir problemde 24 saat çekici ve kurtarıcı hizmetleri alabilirsiniz. 97 yılında kurulan firma şu anda 50 araçtan oluşan filosuyla faaliyet göstermekte. Kiralayabileceğiniz en ucuz araçlar arasında Fiat Albea, Renault Clio ve Hyundai Accent Era gibi markalar mevcut.
Adres: Halitpaşa Caddesi İnönü Mahallesi 17. Sok No:3 / Erzincan
Tel: (0446) 214 69 71
Web: erzincanotokiralama.com

Listeye Geri Dön