Gizlilik Politikası

Enucuzaarackiralama.com tüm diğer internet sitelerinde olduğu gibi ziyaretçilerine daha iyi hizmet sunabilmek ve ilgi alanlarına yönelik olarak firma bilgilerini listelemek amacıyla ziyaretçilerin ip adreslerini, arama motorunda siteye gelmek için kullandığı arama kelimelerini, sitede ne kadar vakit geçirip hangi sayfaları incelediklerini istatistik sağlamak amacıyla kaydeder. Bu bilgiler sadece site iyileştirme amacıyla kullanılır ve 3. şahıs ya da kurumlarla paylaşılmaz.

Bu bilgilerin sitemizce (ve diğer sitelerce) kaydedilmesini istemiyorsanız internet tarayıcınızın çerezleri engelleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Ancak çerezleri engellerseniz pek çok internet sitesine yapacağınız ziyaretlerde sayfanın tam açılmaması ve bazı programların yüklenmemesi gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Sitemizin gizlilik politikası bağlantı sağladığımız diğer siteleri bağlamadığı gibi bizi başka bir site üzerinden ziyaret ediyorsanız onların gizlilik politikaları da bizi bağlamamaktadır. Her sitenin gizlilik politikası farklı olduğundan bilgilerin nasıl toplandığını ve kullanıldığını öğrenmek için ziyaret ettiğiniz sitenin gizlilik politikasını okumanızı tavsiye ederiz.

Bu sayfada yayınlanan politika bilgilerinde zaman zaman değişiklikler olabileceği için aralıklarla bu sayfayı ziyaret edip güncel bilgileri almanızı öneririz.