Hakkımızda

Enucuzaarackiralama.com 11 yıldan beri özellikle internet üzerinden hizmet veren araç kiralama firmalarının bir arada bulunduğu, kullanımı kolay rehberler hazırlayan bir ekip tarafından oluşturuldu. Bu rehber başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmaların web siteleri detaylı olarak incelenerek kısa, orta ve uzun dönem kiralamalardaki en ucuz fiyatları ziyaretçilere bir bakışta sunmak ve bu fiyatları veren firmalara kolay ulaşılabilmesi amacıyla hazırlanmakta.

Firmaları araştırırken deneyimlerine, filolarına, referanslarına ve fiyat bilgilerine bakıyoruz ve sade bir tasarımla sizlere sunuyoruz. Amacımız sadece arama motorlarında üst sıralarda bulunan firmalardan değil araç kiralama hizmeti almak istediğiniz il ya da bölgedeki tüm firmalardan fiyat bilgisi alabilmeniz.

Neden Telefon Numaranız Yok?

Sitemiz araç kiralama hizmeti vermemektedir ve tüm kiralamalar kiralayanla firma arasında yapılmaktadır. Yani kiraladığınız aracın durumu, ücreti, teslim etme ve alma şartları, sigortası gibi araç kiralama sözleşmesinde yer alan tüm noktalar kiralayanla kiracı arasında yapılan anlaşma çerçevesinde belirlenmektedir. Enucuzaarackiralama.com sadece en iyi fiyatı alabilmeniz için, hiç bir firmaya öncelik vermeden yalın haliyle tüm fiyatları bir arada görebilmenizi sağlamayı hedeflemektedir. Kiralamalarla ilgili tüm sorunlarınız için aracı kiraladığınız firmayla görüşebilirsiniz.

Sitemiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi iletişim sayfamızda bulunan form aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

İyi yolculuklar