Hatay Ucuz Araç Kiralama

Zengin kültürel yapısıyla son yıllarda özellikle kültür turizminin önemli bir noktası haline gelen Hatay bununla birlikte sayısı her geçen yıl artan araç kiralama firmalarına da ev sahipliği yapıyor. Bölgede bulunan firmalar sadece Antakya merkezli olarak değil Adana başta olmak üzere çeşitli il ve ilçelere de kiralama, transfer hizmetleri sunmakta. Bu firmalardan yapacağınız kiralamalarda aracınızı İskenderun’a 30 km, Antakya’ya 25 km uzaklıkta bulunan Hatay Havalimanı’ndan teslim almanız mümkün. Ayrıca havalimanından şehir merkezine, otelinize ya da civar illere transfer hizmetleri de alabilirsiniz. İlde araç kiralama fiyatları hesaplı sayılır ancak yaz aylarında artan turist sayısı ile birlikte fiyatlar bir miktar yükseliyor. Bazı firmalar yaz ve kış dönemi olarak iki ayrı fiyat politikası izliyor. Kiralayacağınız dönem için güncel fiyatları firmaları arayarak öğrenebilirsiniz.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Hatay Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Mfu Turizm Araç KiralamaMfu Turizm Araç KiralamaHataySorunuzSorunuzSorunuz(0326) 221 31 00Detay
Metro Oto KiralamaMetro Oto KiralamaHataySorunuzSorunuzSorunuz(0326) 221 48 48Detay
Hasgül Rent a CarHasgül Rent a CarAntakya21€21€21€(0326) 214 29 73Detay

Hatay Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


MFU TURİZM ARAÇ KİRALAMA

Bölge turlarından hafta sonu gezilerine, transfer hizmetlerinden otel rezervasyonlarına ve yurtdışı turlara kadar seyahatinizle ilgili tüm hizmetleri alabileceğiniz bir seyahat acentesi olan MFU Turizm araç kiralama alanında Hyundai Accent, Ford Focus, Renault Symbol gibi araçlarla hizmet veriyor. Firmadan kongre ve diğer organizasyonlar için 8+1, 17+1 otobüs ve minibüsler kiralayabilirsiniz. TÜRSAB üyesi olan firma Antakya havaalanında otele transfer hizmetleri de veriyor.
Adres: Kanatlı Mah. Atatürk Cad. 194/B Antakya / Hatay
Tel: (0326) 221 31 00
Web: mfuturizm.com.tr

Listeye Geri Dön


METRO OTO KİRALAMA

2008 yılında kurulan Metro Oto Kiralama’nın internet sitesi üzerinde bulunan formu doldurarak aracınızı ayırtabilir ve fiyat bilgilerini alabilirsiniz. Firmanın filosunda yer alan bazı araçlar Skoda Octavia LPG, benzinli Skoda Octavia, benzinli Renault Fluence, dizle Seat Cordoba, dizel Hyundai Getz, benzinli Hyundai Accent, benzinli Hyundai Getz. Metro Oto Kiralama günlük gezileriniz veya transferleriniz için şoförlü araç kiralama hizmetleri de vermektedir.
Adres: Atatürk Cad. Bahar Apt. No:200 / Hatay
Tel: (0326) 221 48 48
Web: metrootokiralama.com

Listeye Geri Dön


HASGÜL RENT A CAR

Ekonomik ve orta sınıf binek araçlar ile vip minibüs kiralayabileceğiniz Hasgül rent a car full kaskolu araçları, 24 saat yol yardımı hizmeti, arıza anında araç değiştirme ve kredi kartlı ödemelerde taksitli kiralama avantajı ile müşteriye sunuyor. Firmanın Hatay dışında Adana, Gaziantep ve Antalya havaalanlarına araç teslimi ve havalimanlarından şoförle transfer hizmeti var. Aracınızı Gaziantep içerisinde herhangi bir noktadan teslim alabilir ve geri teslim edebilirsiniz. Güncel kiralama ücretlerini firmayı telefonla arayarak öğrenebilirsiniz.
Adres: İstiklal Cad. No : 71 Antakya / Hatay
Tel: (0326) 214 29 73
Web: hasgulrentacar.com

Listeye Geri Dön